Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Bez maksas izvedīs lapas


Foto: pexels.com

Smiltenes novada pašvaldība izsludinājusi sakoptības mēnesi, kas ilgs no 29. marta līdz 28. aprīlim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā laikā Smiltenes novadā ir atļauts sava īpašuma teritorijā ugunskurā sadedzināt koku un krūmu sausos un kaitēkļu bojātos zarus, ievērojot ugunsdrošības pasākumus.

Tāpat sakoptības mēneša laikā Smiltenes pilsētā un tuvākajās apdzīvotajās vietās no privātmājām un uzņēmumu teritorijām bez maksas izvedīs maisus ar iepriekš sagrābtām lapām un citām zaļo augu daļām. Izvešanu nodrošina SIA “Smiltenes NKUP”, bet apmaksā pašvaldība, informē Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskā nodaļa.

Maisu izvešana jāpiesaka no 2. līdz 16. aprīlim, zvanot SIA “Smiltenes NKUP” uz tālruni 29161694 darba laikā no pulksten 9 līdz 12. Zvanot ir jānosauc mājas adrese, vieta, kur atstās maisus (gadījumā, ja mājas adrese nesakrīt ar atstāšanas vietu) un telefona numurs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savāktās zaļo augu daļas un lapas jāliek savos maisos, kurus var nodot otrreizējai pārstrādei (der atkritumu maisi, vai arī var izīrēt lielos maisus no “Smiltenes NKUP”), un tie jānovieto ārpus sētas. Gadījumā, ja maisos bez zāles un lapām konstatēs augļu, ogu, dārzeņu, zaru vai sadzīves atkritumu piemaisījumu, maisi netiks izvesti. No katras mājsaimniecības maisus savāks ne vairāk kā vienu reizi.

Maisu izvešana Smiltenes pilsētā notiks konkrētos datumos atbilstoši ielu sadalījumam zonās.

18. aprīlī tas notiks I zonā, tajā ir Atmodas, Augstā, Avotu, Bērzu, Blaumaņa, Brūža, Dakteru, Dārza, Galdnieku, Jaunā, Kaļķu, Klievu, Ķiršu, Lejas, Meža, Mežoles, Ozolu, Peldu, Priežu, Smilšu, Sporta un Zaķu iela, Saltupi un Silva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25. aprīlī maisus izvedīs no II zonas, kurā ir Baznīcas laukums, Abula, Audēju, Ābeļu, Celtnieku, Ceriņu, Cērtenes, Drandu, Kaikas, Kalna, Klusā, Krasta, Krāsotāju, Lauku, Lazdu, Limbažu, Līkuma, Līvu, Marijas, Mētras, Mūrnieku, Parka, Pils, Pilskalna, Raiņa, Rīgas un Veldes iela.

2. maijā maisus savāks un izvedīs III zonā, tajā ir Cēsu, Daugavas, Druvas, Dzērves, Dzirnavu, Ezera, Gaujas, Kalēju, Kanāla, Kapu, Lielā, Līkā, Mazā Dārza, Mazā Jaunā, Pļavas, Podnieku, Rūpniecības, Stacijas, Valkas, Valmieras, Vaļņu, Vēju un Vidzemes iela un Kalnamuiža.

Vadoties pēc laikapstākļiem un saņemto pieteikumu skaita, lapu izvešanas laiks var tikt pagarināts, vai arī var tikt noteiktas papildus izvešanas dienas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.