Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Barikāžu stāsts Smiltenes tehnikumā

Foto: No Smiltenes tehnikuma arhīva

1991.gada janvāra barikādes ir viens no mūsu Latvijas spēka stāstiem, kas vienmēr atgādinās par uzvaru, kas gūta, ar vienotību un gara spēku ejot pret karaspēku. Barikāžu būvētāji un Latvijai stratēģiski nozīmīgo vietu sargātāji šo laiku atceras kā cilvēcības paraugstundu, kurā pāri visam bija viens mērķis: brīva un neatkarīga Latvija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šis laiks, kurā nekas vairs nav tā, kā bija agrāk, ieies Latvijas vēsturē. To ar savām domām, darbiem un cerībām rakstām mēs.

Tehnikumā vienmēr rīkoti emocionāli piesātināti  un saturiski bagāti barikāžu atceres pasākumi. Šogad 1991. gada janvāra notikumus un to lomu Latvijas vēsturē pārrunāsim audzināšanas stundās. Jaunieši 19. janvārī skatīsies filmu “Barikāžu stāsti”.

Lai 1991. gada janvāra barikāžu pieredze palīdz dzīvot ar redzīgām acīm un sirdi, pārvarēt grūtības un būt vienotiem par mūsu Latviju un tās cilvēkiem arī šodien!  Sargāsim savas vērtības, savu valsti un tautasdziesmu!

Foto no Smiltenes tehnikuma arhīva: Smiltenes tehnikuma barikāžu aizstāvji un atceres pasākumi skolā 2014. gada un 2016. gada janvārī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.