Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Balvai “Gada tēvs” pieteikts kriminālsodīts vīrietis

Foto: freeimages.com

Šogad starp diviem nominantiem Valgas pagasta rīkotajā konkursā “Gada tēvs” izvirzīts arī kāds vīrietis, kurš pirms trim gadiem notiesāts par slepkavību, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kāds vīrietis, kura brāli noslepkavoja minētais nominants, sociālajos tīklos uzdevis jautājumu, kur ir loģika izvirzīt nominācijai “Gada tēvs” cilvēku, kas otram atņēmis dzīvību, turklāt šobrīd atrodas ieslodzījuma vietā.

Konkursa komitejas priekšsēdētāja, Valgas pagasta vadītāja Monika Rogenbauma pastāstīja: “Par “Gada tēvu” tiek atzīts tēvs, kurš ir uzticīgs un labs tēvs vienam vai vairākiem bērniem, sniedzot viņiem mīlestību, rūpes un labu piemēru. Kandidātus var izvirzīt ikviens, piemērots kandidāts ir Igaunijas pilsonis, kurš saskaņā ar iedzīvotāju reģistru dzīvo Valgas pagastā.

Viņam jābūt atpazīstamam gan savā profesijā, gan ģimenē un jārāda labs piemērs sabiedrībai ārpus ģimenes. Saprotams, ka visi nominanti, kuru pieteikums nonāk pie mums, tiek raksturoti ļoti pozitīvi.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

M. Rogenbauma paskaidroja, ka katra kandidāta atbilstība nominācijai tiks vērtēta atsevišķi.

“Kriminālsodāmība, neapšaubāmi, ir traucējošs apstāklis šādu titulu piešķiršanai. Vienlaikus uzskatām par pareizu, ka “Gada tēva” titulam katrs var izvirzīt savu kandidātu. Noteikti nopietni apsvērsim, vai un kā būtu jāmaina “Gada tēva” izvirzīšanas kārtība,” paskaidroja pašvaldības vadītāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.