Badmintonistiem visa kaluma medaļas

Valkas badmintonisti no Latvijas čempionāta, kas divos posmos norisinājās Valmierā un Talsos, mājās pārveduši 10 medaļa. Foto: No personīgā arhīva

Ar visa kaluma medaļām no Latvijas čempionāta otrā posma sacensībām Talsos atgriezušies Valkas badmintonisti, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja treneris Aleksandrs Božeņeckis.

Divu dienu turnīrā visveiksmīgāk no valcēniešiem startēja Mārtiņš Jaunslavietis, kas izcīnīja zelta medaļu U11 zēnu konkurencē, saspringtā cīņā finālā trīs setos ar 21:17, 20:22 un 25:23 pārspējot savu principiālo pretinieku Oskaru Bajāru. Edvīns Karpats šajā vecuma grupā izcīnīja bronzas medaļu, pusfinālā piekāpjoties O. Bajāram.

“Pandēmijas dēļ šogad tika atceltas U11 vecuma grupas sacensības pāros meitenēm, zēniem un jauktajos pāros. Ļoti žēl, jo zēnu un jaukto pāru sacensībās mēs noteikti cīnītos par medaļām,” nožēlu pauda treneris.

Sudrabu medaļu U15 jaukto pāru sacensībās sīvā konkurencē, spēlējot pārī ar Siguldas pārstāvi, izcīnīja Prohors Dobrovoļskis, kurš vieninieku sacensībās neveiksmīgas izlozes dēļ savā vecuma grupā palika piektajā vietā.

“Neskatoties uz to, ka teju gadu nevarējām trenēties, startu Latvijas čempionātā vērtēju pozitīvi, kopumā divos Latvijas čempionāta posmos izcīnījām 10 medaļas – vienu zelta, četras sudraba un piecas bronzas,” ar sniegumu čempionātā apmierināts ir valcēniešu treneris.

Atgādinām, ka pirms nedēļas Latvijas čempionāta pirmā posma sacensībās Valmierā bronzas medaļu U13 grupā izcīnīja Mārtiņš Jaunslavietis, pāru sacensībās Edvīns Karpats ar Mārtiņu Jaunslavieti izcīnīja sudraba medaļas, kamēr Ieva Vaļģe jauktajā duetā ar Siguldas pārstāvi ieguva bronzas godalgas. U17 grupā Jānis Jaunslavietis kopā ar Prohoru Dobrovoļski ieguva bronzas medaļas, kamēr jauktajā pārī ar Siguldas sportisti izcīnīja sudraba godalgas.