“Azimuts OK-Sm BJSS” sportistiem starptautiskās orientēšanās sacensībās četras zelta medaļas

Noslēgušās prestižākās starptautiskās orientēšanās sacensības Baltijā “Kāpas 3 dienas”, kas šogad no 1.līdz 3.jūlijam norisinājās Irbenes apkārtnē, pulcējot ap 1500 orientieristus no vairākām valstīm.

Sacensībās piedalījās arī 57 “Azimuts OK-Sm BJSS” sportisti.

Katru  dienu tika apbalvoti dienas uzvarētāji.  No “Azimuts OK-Sm BJSS” pie šī goda tika pirmajā dienā Anda Jaunmuktāne (W-18 grupā) , Liene Brūvele (W-35L) un Mārtiņš Godiņš (M-45S), otrajā dienā Anda Jaunmuktāne (W-18) un Videga Liepiņa (W-55), trešajā dienā Mārtiņš Godiņš (M-45S) un Liene Brūvele (W-35L).

No “Azimuta” Elites grupu sportistiem sacensību kopvērtējumā Matīsam Slikšjānim devītā vieta, Ilgvaram Caunem 17.vieta, Laurai Savickai devītā vieta, Zandai Stabiņai 14.vieta.

Sacensību kopvērtējumā “Azimuts OK –Sm BJSS” komanda izcīnīja sesto vietu 110 komandu konkurencē.

Individuāli sacensību kopvērtējumā pirmās vietas izcīnīja Anda Jaunmuktāne (W-18) ,Liene Brūvele (W-35), Mārtiņš Godiņš (M-45S) un Videga Liepiņa (W-55).

Otrajā vietā M-20 grupā finišēja Austris Kalniņš, trešajā vietā – Ieva Godina (W45L) , Marta Kalniņa (W-16L) un Rubens Pāvils Šulcs (M21L).