”Azimutam” godalgotas vietas sacensībās Tukuma pusē

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 21.un 22. maijā, Tukuma apkārtnē notika “Ozona” čempionāts garajā distancē un stafetē. Šoreiz no “Azimuta” piedalījās tikai divas stafešu komandas, tomēr Anete Stabiņa, Marta Kalniņa un Kitija Abula izcīnīja pirmo vietu S-16 grupā.

V-12 grupas zēni Gustavs Solovjovs , Artis Harkins un Artūrs Kalniņš izcīnīja sesto vietu.

Stafetes rezultāti šeit.

Individuāli garajā distancē otro vietu S-45 grupā izcīnīja Ieva Godiņa, Mārtiņu Godiņu izcīnīja trešo vietu V-45 grupā, Gustavam Solovjovam V-10 grupā trešā vieta. Šajā grupā vēl Artūrs Kalniņš ierindojās ceturtajā vietā, ceturtā vieta arī Jānim Nullem V-55 grupā. S-21E grupā sestajā vietā finišēja Zanda Stabiņa, V-12 grupā Artim Harkinam septītā vieta, Anetei Stabiņai S-16 grupā septītā vieta, Marta Kalniņa finišēja devītajā vietā, arī Māris Stabiņš V-50 grupā devītais.

Individuālo sacensību rezultāti šeit

Sacensības notika orientēšanās kluba “Azimuts” biedra Ilgvara Caunes zīmētā kartē.

Vienlaicīgi “Ozona” čempionātam notika arī studentu SELL spēles. No “Azimuta” Rīgas Tehnisko Universitāti pārstāvēja Matīss Slikšjānis, kas individuāli izcīnīja septīto vietu, stafetē – otro vietu.

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš