Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Augusta izskaņā Ape svinēs pilsētas svētku      

No 26. līdz 28. augustam Ape svinēs svētkus, cauri vijot motīvu “Visi ceļi ved uz mājām”. Svētki ir laiks, kad Apē sabrauc tuvi un tāli draugi, ģimenes locekļi, radi, paziņas, piepildot pilsētu ar īpašām sajūtām un neaizmirstamiem satikšanās mirkļiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 26. augustā, svētkus kā ierasts, atvērsim ar aizlūgumu Apes Svētā Mateja ev. lut. baznīcā (Pasta ielā 11). Bet sajūtu vakaru aicinām baudīt Apes centrā, pašā pilsētas sirdī, kur dzirdēsim visiem zināmās pasaules un latviešu dziesmas, ritmiskas un plūstošas melodijas, izcilu balsu saskaņu un skanējumu, virtuozu saspēli un izpildījumu mūzikā. Mūsu priekam muzicēs Elizabete Zagorska – dziedātāja, kuras samtainais balss tembrs un spēcīgais vokāls dziesmām piešķir īpaši neaizmirstamu noskaņu. Dziedātāja būs kopā ar saviem uzticamajiem mūziķiem – Nelliju Bubujancu – labāko Latvijas bundzinieci un Jāni Lemeži – cilvēku orķestri, vokālistu, taustiņinstrumentālistu un saksofona virtuozu. 

Sestdien, 27. augustā, pilsētu modinās Apes pūtēju skanīgās melodijas un rosīgais amatnieku tirdziņš Ganību ielā.

Īpašais svētku notikums ir Avotu un Skolas ielas rekonstrukcijas darbu noslēgums, tāpēc aicinām visus piedalīties Vienotības gājienā, braucienā pa Skolas un Avotu ielu, rotājoties Latvijas sarkanbaltsarkanās krāsās. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienas gaitā ikviens varēs raudzīt sirdij vistuvāko – spēlēsim volejbolu (Lauku ielā 1), godināsim Apes, Trapenes, Gaujienas un Virešu pagastu jaundzimušos novadniekus, klausīsimies un skatīsimies Apes dziedošo un dejojošo bērnu priekšnesumus (pilsētas centrā), izzināsim pilsētu, cilvēkus un viņu paveikto, piedalīsimies velo piedzīvojumā kopā ar Mairi Levanu un Jāni Baltaisbrenci, iepazīsim militāro tehniku un ekipējumu (laukumā, Skolas ielā 4), paviesosimies Elīnas Zālītes memoriālās mājas ekspozīcijas telpās un ķersim pat vēžus (Dzirnavu ielā 24). Pēc lielāka pārtraukuma, bet ar lielu prieku, aicinām piedalīties arī erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija” (Skolas ielā 4).

Vakara programmā pilsētas centrā baudīsim svētku koncertprogrammu “Valodiņa” ar Mārtiņa Kantera QUATTRO piedalīšanos, kurā skanēs labākās Mārtiņa dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar Raimondu Paulu. Vasarīgi un viegli. Par labu mūziku nakts garumā rūpēsies grupa “Vintāža” un dj Japānis. 

Svētdien, 28. augustā, Kapusvētki Apes pilsētas kapos un Meža kapos. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par svētkiem, to plānošanas gaitu un notikumiem aicinām sekot līdz Apes tautas nama “Facebook” profilā.

Programmā ir iespējamas izmaiņas, bet lielākie notikumi ir saplānoti un mēs esam pārliecināti, ka viss iecerētais izdosies!

Jūs zināt – mēs jūs ļoti gaidām mājās, Apē!

Informāciju sagatavoja: Ilva Sāre, Apes tautas nama vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.