Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Augusta “eTwinning” piedāvājums pedagogiem projektu metodes apgūšanai

Publicitātes foto.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla “eTwinning” ietvaros aicina skolu, pirmsskolu un interešu izglītības iestāžu pedagogus, izglītības iestāžu vadību un atbalsta personālu pieteikties kursiem projektu metodes apgūšanai, kā arī iespēju atrast partnerus starptautisku projektu īstenošanai. “eTwinning” mācības ir bezmaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Profesionālās pilnveides kurss “Ievads “eTwinning””

Līdz 10. augustam aicina pedagogus, kuri māca bērnus un skolēnus vecumā no 3 līdz 19 gadiem, pieteikties kursam “Ievads “eTwinning””. Sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas pedagogi var pieteikties uz mācībām 17. augustā Jelgavā, 21. augustā Liepājā, 22. augustā Valmierā, Baldonē un 28. augustā Rēzeknē.  Pirmsskolu pedagogi var pieteikties uz mācībām 21. augustā Rīgā.

6h kurss “Ievads “eTwinning”” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz “eTwinning”, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas “eTwinning” skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās “eTwinning”. Papildus dalībnieki iepazīs “eTwinning” sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par veiksmīgu dalību kursā ir iespējams saņemt apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h apjomā).

Plašāka informācija un reģistrācijas anketas šeit.

Starptautiski projektu partneru tirdziņi

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 16. augustam aicina visu priekšmetu pedagogus pieteikties dalībai starptautiskos projektu partneru tirdziņos. Tirdziņi organizēti ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tiem, kuri nākotnē plāno piedalīties “Erasmus+” skolu sektora projektos, šī ir lieliska iespēja izmēģināt sadarbību ar potenciāliem partneriem. “eTwinning” cieši sadarbojas ar “Erasmus+” un “eTwinning” skolu sadarbības projekts ir lieliska iespēja pārbaudīt partneru uzticamību pirms ķeraties klāt pie lielākiem projektiem.

Tirdziņš angļu valodas pedagogiem

Tēma: “Starptautiskais “eTwinning” projektu partneru tirdziņš angļu valodas skolotājiem”
Laiks: 2023.gada 24. augusts plkst. 16:00 – 17:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaiste
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolu skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Serbijas, Gruzijas un Moldovas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Tirdziņš visu mācību priekšmetu pamatskolu pedagogiem

Tēma: “Starptautiskais “eTwinning” projektu partneru tirdziņš 6.-9. klašu skolotājiem”
Laiks: 2023.gada 25. augusts plkst. 16:00 – 17:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaiste
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolu skolotāji no Latvijas, Īrijas, Čehijas, Ungārijas, Rumānijas, Polijas un Vācijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa šeit.

Par “eTwinning”

“eTwinning” ir Eiropas Savienības programmas izglītības un mācību, jaunatnes un sporta jomā “Erasmus+” aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties “eTwinning”, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik “eTwinning” reģistrējušies aptuveni viens miljons skolotāju, no kuriem vairāk nekā 7500 ir Latvijas skolotāji. Informācija par “eTwinning” pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja: Linda Muižniece,Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrasPedagogu digitālās pratības pilnveides nodaļas projektu koordinatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.