Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aug cilvēku vēlme pēc kvalitatīvas žurnālistikas

Pagājušā gada decembrī Baltijas lielākās mediju grupas “Ekspress Grupp”, kurā ietilpst arī ziņu portāls “Delfi”, digitālo abonentu skaits sasniedzis 134 947, kas ir par 62% vairāk nekā pirms gada, atsaucoties uz kompānijas paziņojumu “Nasdaq Tallin” biržā, vēsta “Delfi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AS “Delfi” digitālo abonentu skaits Latvijā gada laikā pieaudzis par 57%, decembrī ziņu portālam bija 17 549 digitālā satura abonentu.

Šādas tendence liecina, ka aug Latvijas iedzīvotāju vēlme un gatavība kvalitatīvu žurnālistiku iegādāties par abonentmaksu, kas Rietumu pasaulē, kā arī tepat kaimiņos – Igaunijā, ir pierasta un izplatīta parādība.

Ziņu portāls “Delfi” ir populārākais ziņu portāls Latvijā, kas darbojas kopš 1999.gada un nepārtraukti meklē jaunas formātus un veidus, lai saviem lasītājiem sniegtu labāko un vērtīgāko saturu, tostarp ieviešot digitālo abonementu “Delfi plus”.

Arī laikrakstam “Ziemeļlatvija” kopš 2021.gada nogales ir izveidots digitālais abonements, kas lasītājam ļauj izvēlēties trīs abonēšanas paketes – lasīt laikraksta žurnālistu kvalitatīvi sagatavotas publikācijas sadaļā “Ziemeļlatvija Plus” par tēmām, kas aktuālas un svarīgas Smiltenes un Valkas novadā, iegādāties sadaļas “Ziemeļlatvija Plus” saturu kā arī laikraksta “Ziemeļlatvija” E-avīzi, kā arī lielākajā no piedāvājuma paketēm – iegūt pieeju “Ziemeļlatvija Plus” saturam, E-avīzi, kā arī saņemt laikrakstu “Ziemeļlatvija” pastkastē. Bez tam, ir izveidota mobilā lietotne “Reģionu Mediji”, kurā lietotājs ērti un pārskatāmi savā mobilajā ierīcē var lasīt laikrakstu “Ziemeļlatvija” E-avīzes versijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.