Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Atvērtās dienas laukos” ieskandina lauku uzņēmēju tūrisma sezonu

Aizvadītajā sestdienā norisinājās Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums “Atvērtās dienas laukos”, kas jau kļuvis par tradīciju. Interesentiem bija iespēja ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīt viņu bagātīgo piedāvājumu. Saistoši piedāvājumi apmeklētājiem bija arī Smiltenes un Valkas novados.

Pirmo gadu “Atvērtajās dienās laukos” durvis vēra “Vecklinči” Raunas pagastā, kur pievērsušies dārzeņu un ogu audzēšanai pēc bioloģiskās saimniekošanas metodēm. Kā stāsta “Vecklinču” saimniece Lāsma Raupe, sākotnēji iepazīt lauku sētu bija pieteikušās divas ekskursantu grupas, bet rezultātā atbraucis vairāk apmeklētāju, nekā sākotnēji bija plānots. Līdz ar to visa sestdiena izvērtusies ražīga un interesanta. “Pie mums apmeklētāji bija no rīta līdz pat vēlam vakaram. Tas priecē. Mums kā saimniekiem tā ir jauna pieredze, jo pasākumā piedalāmies pirmo reizi. Piedalīties “Atvērtajās dienās laukos” ierosināja “Jaun-Ieviņu” saimnieki tepat no mūsu pagasta. Pie viņiem ciemiņi brauc jau gadiem. Jo lielāks apskates vietu piedāvājums pagastā, jo ekskursantiem ir interesantāk, viena brauciena laikā var pagūt apskatīt vairāk,” atklāj L. Raupe un min, ka kopējais apmeklētāju skaits varētu būt bijis līdz kādiem 40 cilvēkiem. Starp tiem viesi no Rīgas, Madonas, Cēsīm, Siguldas, Valmieras puses, kā arī interesenti no Smiltenes novada.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.