Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atvērta pieteikšanās Valkas novada izcilības stipendijai

Foto: visitvalgavalka.com

Valkas novada pašvaldība realizē “Valkas novada izcilības stipendiju” augstskolu 1. kursa studentiem, kuri pabeiguši Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stipendija paredzēta tiem, kas šogad uzsāks mācības kādā no Latvijas vai Eiropas augstskolām un vidusskolu beidza ar vidējo atzīmi 7.5 vai augstāku. Papildus tiek skatīti mācību sasniegumi un ārpusstundu aktivitāte mācību laikā. Stipendiju saņems viens no šī gada skolas absolventiem.

Mērķis ir finansiāli atbalstīt izcilu Valkas novada jauniešu iespēju iegūt labu augstāko izglītību, veidot Valkas novada jauniešu piederības sajūtu Valkas novadam, veicināt Valkas novada iedzīvotāju lokālpatriotismu, palielināt Valkas novada prestižu un atpazīstamību, palielināt interesi par Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju potenciālo vidusskolēnu vidū.

Stipendiju skaits: 1

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stipendija paredzēta: ikvienam Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas absolventam, kurš tekošajā gadā uzsāk studijas augstskolā un kura vidējais vērtējums atestātā par vispārējo vidējo izglītību sasniedz 7,5 balles.

Stipendijas apjoms: 1 500 EUR/akad. gadā jeb 150 EUR/mēn. Stipendija tiek izmaksāta 10 mēnešus (septembris – jūnijs).

Stipendijas komisija: Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja, komisijas priekšsēdētāja Gita Avote, Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš, Valkas novada izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Rolands Rastaks, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas direktore Lilita Kreicberga, LU fonda izpilddirektore Laila Kundziņa. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktos stipendijai, jāiesniedz:

  • elektroniska veidlapa;
  • divas rekomendācijas vēstules – no vidusskolas akadēmiskā personāla vai citas struktūrvienības pārstāvja (no pulciņiem utt.)
  • CV jeb dzīves apskats (Europass formā);
  • motivācijas vēstule;
  • liecība un atestāts par vispārējo vidējo izglītību;
  • eseja brīvā formā par sev tīkamāko mecenātu (apjoms no 2 500 līdz 6 000 zīmēm, neieskaitot atstarpes), par tēmu “Kuram Latvijas Universitātes mecenātam (-ei) es vēlos līdzināties un kāpēc?”;
  • īpaši sasniegumi un nopelni, aktivitātes vidējās izglītības iegūšanas laikā.

Stipendiāti:

2021./2022. akad. gadā – Valērija Sermus

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās stipendijai 2023./2024. akad. gadā noris no 4.augusta līdz 31.augustam.

Informācijas autors: Latvijas Universitāte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.