Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atvērta pieteikšanās spārnotam vasaras pasākumam “LOB Jauniešu dienas”

Līdz 9. jūnijam ir atvērta pieteikšanās Latvijas Ornitoloģijas biedrības rīkotam izglītojoši izklaidējošam vasaras pasākumam “LOB Jauniešu dienas”. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par vides aizsardzību, iesaistot tos praktiskās nodarbības dabā un vairojot interesi par putnu pētniecību un aizsardzību kopīgās aktivitātēs ar domubiedriem un ornitoloģijas speciālistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma programmā ir paredzētas tematiskas nodarbības, piemēram, par putnu izsekošanas metodēm, putnu uzskaiti ar droniem, putnu gredzenošanu, balto stārķu ligzdu uzskaiti, gan praktiskas darbnīcas putnu gredzenošanā, gan arī putnu vērošanas ekskursijas un nakts ekspedīcijas, iepazīstot arī sikspārņus un naktstauriņus.

To, ka dalība šādā pasākumā ir laba iespēja gūt ne tikai jaunas zināšanas, bet arī jaunus draugus, apliecina LOB jauniešu pārstāves Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes 3. kursa studentes Ances Priednieces pieredze: “Savulaik vienpadsmit gadu vecumā es piedalījos ornitoloģijas nometnē. Tur ieguvu draugus, kuri tagad ir mani kursabiedri un kolēģi.”

Vasaras pasākumam ir aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Jauniešu dienas norisināsies no 3. līdz 5. jūlijam Kandavā, brīvdienu mājā “Jaunkrastmaļi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešiem dalība pasākuma pamata daļā 3. un 4. jūlijā ir bez maksas ar nodrošinātu nakšņošanas iespēju un maltītēm. Intereses gadījumā ar līdzmaksājumu ir iespējams papildus piedalīties arī izvēles daļā, kas norisināsies līdz 5. jūlija vakaram.

Pasākuma programma pieejama ŠEIT.

Lai pieteiktos dalībai pasākumā, jāaizpilda pieteikuma anketa šeit: https://ej.uz/c9b1. Vietu skaits ir ierobežots. Priekšroka tiks dota tiem, kuri savlaicīgāk aizpildīs pieteikuma anketu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasaras pasākums “LOB Jauniešu dienas” ir viena no aktivitātēm Latvijas Ornitoloģijas biedrības projektā “No baltā stārķa ligzdas līdz jauniešu vides aktīvismam”. Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Vācijas Dabas aizsardzības asociācija. 

Par Latvijas Ornitoloģijas biedrību

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) ir lielākā dabas organizācija Latvijā, kura, pateicoties vairāk nekā 800 biedriem, veic savvaļas putnu izpēti un tiecas saglabāt to dzīvotnes Latvijā, rūpējoties par dabas daudzveidību cilvēku un putnu labklājības vārdā. Par putnu daudzveidību iestājas kopš 1985. gada. Izdod vienīgo žurnālu par putniem latviešu valodā “Putni dabā”. Ir starptautiskās putnu aizsardzības organizācijas “BirdLife International” pārstāve Latvijā. Plašāk: www.lob.lv un Facebook.com/LOB.LV.

Kitija Balcare, Latvijas Ornitoloģijas biedrības komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.