Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atvadīsies no vecajām telpām

Foto: Sandra Pētersone

Jau rakstījām, ka Smiltenes novada bibliotēka uz vairākiem gadiem pārcelsies uz jaunām pagaidu telpām – Smiltenes vidusskolas dienesta viesnīcu Dakteru ielā 27 (blakus vidusskolas ēkai).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzšinējo bibliotēkas telpu Baznīcas laukumā 13 īpašnieks, uzņēmums SIA “Firma Madara ‘89 Īpašumi”, uzteicis nomas līgumu no šī gada 31. marta.

Šomēnes sākās bibliotēkas pārcelšanās uz jaunajām telpām, tāpēc līdz aprīļa otrajai pusei iestāde apmeklētājiem ir slēgta.

Taču trešdien, 27. martā, pulksten 16 bibliotēkas kolektīvs aicina savus apmeklētājus, bijušos darbiniekus, bibliotēkas draugus un atbalstītājus uz pēdējo sanākšanu telpās Baznīcas laukumā 13, kur bibliotēka atradās 54 gadus. Durvis apmeklētājiem būs atvērtas jau no pulksten 14. Pasākumā piedalīsies Smiltenes Kultūras centra folk­loras kopa “Rudzupuķe”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs aiziesim no šīm mājām ar gaismu un dziesmu. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja iesiet sarkanu dzīpariņu simboliskajā saulītē, kuru ņemsim līdzi uz Dakteru ielu 27. Mūsu apmeklētāju labās domas kā svētība nāks mums līdzi. Ikviens varēs iemūžināt savu vēlējumu bibliotēkas Atsauksmju grāmatā, lai šī diena neizgaist, bet paliek iegravēta vēstures hronikā,” teic Jolanta Zirne, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.