Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atsākas bezmaksas peldēšanas un pirts nodarbības Smiltenes novada senioriem

Foto: smiltenesnovads.lv

Ar 23.martu tiek atsāktas bezmaksas peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbības senioriem Priekuļu peldbaseinā “Rifs”. Nodarbībām var pieteikties Smiltenes novada iedzīvotāji no 54 gadu vecuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecāki cilvēki, apmeklējot peldēšanas nodarbības un pirts procedūras, var izkustināt savu ķermeni, izstiepties un saglabāt lokanību, izveicību un dzīvesprieku. Abi pasākumi mazina noguruma pazīmes, uzlabo dzīves kvalitāti, kā arī fiziskās aktivitātes veicina vispārējo veselības uzlabošanos (it sevišķi sirds un asinsvadu veselību), pagarina mūža ilgumu.

Vietu skaits ir ierobežots, iepriekšējs pieraksts obligāts. Pieteikšanās pie Sociālā dienesta darbinieces Anitas Šteinbergas pa tālruni 28680831, darba dienās no 8.00 -17.00. 

Plānotie datumi peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbībām senioriem:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības ilgums – 1 stunda

Pulcēšanās un  izbraukšana   ar autobusu uz Priekuļiem plkst. 10.00 no Smiltenes Baznīcas laukuma stāvlaukuma.

Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams:

  1. Uzrādīt derīgu COVID19 digitālu vai izdrukātu vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls vai,  ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
  2. Peldbaseina apmeklētājiem jālieto sejas maskas līdz ģērbtuvēm un jāievēro 2 m distance.

Pasākums ir bez maksas, to organizē Smiltenes novada pašvaldība projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 01.09.2023. Kopējais finansējums 253592,00 EUR.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.