Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atpūsties varēs gadu mijas ballēs

www.pexels.com

Pavadīt veco, 2023. gadu un sagaidīt jauno, 2024. gadu Smiltenes novadā vairākās vietās varēs arī kopā, apmeklējot vietējo kultūras namu un tautas namu piedāvātos pasākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārsvarā tās būs balles pie galdiņiem, kur vietas jārezervē jau iepriekš.

Var braukt uz pagastiem

Vēl pirms tam – jau šovakar, 29. decembrī, pulksten 19 – Blomes tautas nama lielajā zālē sāksies Ziemas koncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzstāsies Launkalnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Anemone” un bērnu vokālais ansamblis “Blēņas”, Blomes bērnu vokālais ansamblis un sieviešu vokālais ansamblis “Ieklausies” un Smiltenes vidusskolas jaunie aktieri. Ieeja ir pašu atnests kārums. Tēja un kafija jau būs.

Savukārt Palsmanes kultūras nams 29. decembrī no pulksten 20 piedāvā atpūsties Vecgada ballē kopā ar grupu “Rolise”.

Tuvojoties gadu mijai, balles notiks arī Variņos, Trapenē, Raunā un Drustos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Variņu tautas namā 30. decembrī pulksten 21 sāksies Vecgada balle pie galdiņiem. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš”. Tajā pašā dienā, 30. decembrī, pulksten 22 Vecgada balle pie galdiņiem notiks Trapenes kultūras namā, spēlēs grupa “Vēja runa”.

Savukārt jau 1. janvārī pulksten 0.05 Raunas kultūras centrā sāksies Jaungada balle kopā ar grupu “HONO”. Galdiņu rezervācija notiek iepriekš.

Drustu tautas namā 1. janvārī no pulksten 00.30 varēs atpūsties Jaungada ballē pie galdiņiem kopā ar Hariju Joniškānu no grupas “Kantoris 04” un draugiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenē balli sola nākamgad

Smiltenē jauno, 2024. Pūķa gadu varēs sagaidīt kopā 31. decembrī Baznīcas laukumā, sākot no pulksten 23.30 ar kopīgiem deju ritmiem, mūziku un gaismas šovu, informē Smiltenes kultūras centrs.

Salūta pilsētā nebūs, tā nolēmusi Smiltenes novada dome. Gadu mijas uguņošanai Smiltenē pašvaldības budžetā nauda nav paredzēta, vietvara no uguņošanas rīkošanas atteikusies, ņemot vērā piesārņojumu, kādu atmosfērā rada pirotehnika, skaidro Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvijai” vairāki smiltenieši pauduši nožēlu, ka Smiltenes kultūras centrā gadu mijā nebūs Jaungada balles. Arī sociālajos tīklos cilvēki izteikuši vēlmi pēc šāda pasākuma Smiltenē, lai nevajadzētu braukt ķert svētku sajūtu citur, bet varētu dejot un atpūsties pašu pilsētā un siltās telpās, nevis ārā Baznīcas laukumā.

Smiltenes kultūras centra vadītāja Evija Dzvinko sarunā ar “Ziemeļlatviju” apstiprina, ka cilvēku vēlme ir sadzirdēta, un sola nākamgad noteikti apsvērt iespēju šādu balli Smiltenē sarīkot. Tagad kultūras centrs strādā ar jau pirms gada sastādītu pasākumu plānu un budžetu.

Taču Evija Dzvinko uzsver, – Smiltenes kultūras centra kapacitāte ir tāda, ka tas nevar ar saviem cilvēkresursiem sarīkot divus pasākumus vienā vakarā, tātad gadu mijā pasākums var būt tikai vienā vietā – vai nu ārā, vai telpās. “Šobrīd situācija ir tāda, ka āra pasākumā cilvēku aptvere, sagādājot viņiem gadu mijā svētku sajūtu, ir lielāka. Šī gada pirmajā pusē Smiltenes kultūras centrs sarīkoja divas balles, uz kurām apmeklējums bija starp 40 un 50 cilvēkiem. Jo lielāks apmeklējums, jo mums ir lielāks pamats rīkot balles,” piebilst Evija Dzvinko.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.