Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atklās gleznu izstādi

Anita Mencendorfa. Foto: Elīna Kubuliņa-Vilne

Smiltenes novadpētniecības muzejā Mēru muižā 4. aprīlī pulksten 17 atklās smiltenietes Anitas Mencendorfas gleznu izstādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā piedalīsies jaunais mūziķis un dziesminieks no Dzērbenes Toms Ņizins.

Muzejs uz izstādes atklāšanu aicina visus interesentus. Ieeja ir bez maksas.

“Vēlamies muzeja apmeklētājiem piedāvāt dažādu izstāžu spektru un šoreiz parādīt vietējo mākslinieku darbus,” teic Smiltenes novadpētniecības muzeja vadītāja Ieva Miķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anitas Mencendorfas gleznu izstādi muzejā varēs apskatīt līdz 11. maijam.

Izstādē būs eksponētas ar eļļas un akrila krāsām gleznotas gleznas dažādos žanros, piemēram, abstraktajā virzienā, kas tapušas dažādos laika periodos. Līdz ar to ekspozīcija skatītājam sniegs ieskatu tajā, kā ir mainījies mākslinieces rokraksts.

“Esmu daudzpusīga, vienmēr pamēģinu ko jaunu. Gleznoju dažādos stilos un izpaužu savas domas, sajūtas, vēstījumu, kādu gribu nodot citiem par svarīgiem jautājumiem. Manas gleznas ir kā saruna ar skatītāju par dažādām svarīgām tēmām. Mani interesē, kas notiek sabiedrībā, politikā. Dažreiz tas mani tik ļoti iespaido un satrauc, ka to es paužu arī kādā savā gleznā interesantā veidā,” stāsta Anita Mencendorfa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad viņas gleznu izstādes jau bijušas Smiltenes Kultūras centrā un Līgatnes Kultūras centrā. Tās plānotas Balvu bibliotēkā un Siguldas Gaismas tornī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.