Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atklāj piedzīvojumu maršrutus Smiltenes novadā!

Dodies uz Smiltenes novadu un iepazīsti kaut ko jaunu, nebijušu- meditatīvas pastaigas mežā “IEEJA”, kas ir par ieiešanu un iešanu. Ieiešanu mežā, iešanu pretī sev un mieram.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā piedzīvojumā Tevi sagaida 7, 10 vai 13km raita pastaiga Smiltenes priežu mežos pilnīgā klusībā, mierā ar sevi un dabu; maršruta galapunktā iekārtošanās hamokos ezera krastā un ļaušanās bungu meditācijai; kopīga sasēšanās pie galda, lai ieturētu vieglu, vegānisku maltīti un dzertu čagas tēju.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 29882311, e-pastā  shadowlightwalk@gmail.com vai rakstot sociālajos portālos.

Iepazīsti Raunas skaistākās vietas caur interaktīvu spēli Travitous platformā “Tur, kur Rauna…” un dodies piedzīvojumā! Piedzīvojuma maršrutā Tu atklāsi neparastas lietas skaistās vietās – dabas objektus, arhitektūras pieminekļus un vēsturiskas vietas. Tomēr, lai tās ieraudzītu, Tev būs jāliek lietā prāts – jāatrisina uzdevums, lai dotos tālāk. Lai foršs piedzīvojums Raunā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēle pieejama šeit.

Izmēģini Noķer.lv brīvdabas lokāciju meklēšanas spēli Smiltenes apkārtnē- “Niedrājs un mežezeri”, kurā, apmeklējot kartē norādītas vietas, jāatrisina uzdevumi un jāatbild uz jautājumiem par apkārtni un tematiku. Lai sākas piedzīvojums!

Spēle pieejama interneta platformā noker.lv, kur, izveidojot savu profilu, sadaļā “Spēles” varēsiet izvēlēties sev vēlamo aktivitāti, kā arī veikt par to apmaksu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dodies ekskursijā “Iepazīsti Drustus!” Drustu novadpētniecības muzejs piedāvā ekskursijas grupām pēc iepriekšēja pieraksta. Ekskursijas laikā būs iespēja apmeklēt Drustu pagasta ievērojamākās un vēsturiskās vietas. Interesentiem ir iespēja pašiem piedalīties pētniecības procesā, apmeklējot muzeju. Muzejā iegūsi informāciju par Drustu pagasta un skolas vēsturi, par ievērojamiem Drustu pagasta ļaudīm, vēsturiski nozīmīgām vietām.
Ekskursijā iespējams doties pret ziedojumu muzejam (1 EUR), pieteikšanās pa tālruni +371 22047515.

Aptuveni trīs stundu ilgs piedzīvojums Tevi sagaida Gaujienas dabas takā! Aptuveni 6km garā taka ved gar Gaujas krastu, tajā izvietoti dažādi informatīvi stendi, no kuriem var uzzināt vairāk par Ziemeļgaujas daudzveidīgajām dabas vērtībām, par īpaši aizsargājamiem biotopiem un to iemītniekiem. Ceļā var doties gan individuāli, gan kopā ar gidu.

Gidu iespējams iepriekš pieteikt pa tālruni +371 29247772.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo, smeltos iedvesmu un arī atpūstos, jūtot dabas tuvumu, nakšņošanai Smiltenes novadā izvēlies Glempingu Didille labiekārtotās kupolveida teltis vai numuriņu brīvdienu mājā Melderi, neaizmirstot arī par relaksēšanos pirtī un karstajā kubulā. 

Platformā Facebook seko Smiltenes Tūrisma informācijas centram un Raunas Tūrisma informācijas centram un pirmais uzzini par tūrisma aktualitātēm Smiltenes novadā!

Informāciju sagatavoja: Linda Šūlmeistere, Smiltenes Tūrisma informācijas centra
tūrisma organizatore un Kintija Krumholce, Raunas Tūrisma informācijas centra
vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.