Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atkārtotā konkursā samazina nomas maksu Smiltenes vecajam depo

Smiltenes novada pašvaldība atkārtoti izsludinājusi tai piederošā īpašuma Baznīcas laukumā 12 jeb vecā ugunsdzēsēju depo ilgtermiņa nomas tiesību konkursu, un aicina tajā piedalīties ikvienu, kas vēlas to apsaimniekot un attīstīt. Šajā konkursā samazināta nomas maksa. Ideju iesniegšanas termiņš – 2023. gada 12. novembris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2023. gada 29. martā Smiltenes novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu Nr. 95 “Par ēkas Baznīcas laukumā 12, Smiltenē, nomu un ideju par tās tālāku saimniecisko attīstību un izmantošanu konkursa nolikuma apstiprināšanu”. Divos konkursos netika saņemts neviens pilnvērtīgs pieteikums, taču konkursa mērķis – racionāli un lietderīgi izmantot ēku Baznīcas ielā 12, lai sekmētu saimniecisko darbību attiecīgajā administratīvajā teritorijā, tostarp uzņēmējdarbības uzsākšanu – arvien ir aktuāls, tāpēc tas izsludināts atkārtoti ar iesniegšanas termiņu līdz 12. novembrim. Šis konkurss paredz nomas maksas samazinājumu par 60 % jeb 2,00 eiro par kvadrātmetru.

Konkursā var pieteikties fiziskas vai juridiskas personas, kas ilgtermiņā vēlas nomāt veco ugunsdzēsēju depo. Ja par uzvarētāju kļūs fiziska persona, tai jāreģistrējas komercreģistrā.

Iesniedzamie dokumenti:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • aizpildīta pieteikuma veidlapa;
  • telpu skices par katru paredzēto funkciju;
  • izmaksu tāme ar norādītiem finansējuma avotiem.

Pieteikumus var iesniegt (ar norādi “Pieteikums ideju konkursam “Depo ēka””):

  • klātienē vai pa pastu – Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrs, Dārza ielā 3, Smiltene, Smiltenes nov., LV – 4729;
  • uz elektroniska pasta adresi pasts@smiltenensovads.lv.

KONKURSA NOLIKUMS ar veidlapām

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.