Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Atjaunota sūtījumu apmaiņa ar Ukrainu

“Latvijas Pasts” atjauno sūtījumu pieņemšanu uz Ukrainu, jo sadarbībā ar Polijas pasta uzņēmumu rasts risinājums sūtījumu transportēšanai un piegādēm Ukrainai pa sauszemes ceļu. Arī Ukrainas sūtījumi šādā pašā ceļā sasniegs adresātus Latvijā. Tomēr aicinām rēķināties, ka gan karadarbības, gan sauszemes transportēšanas un robežu šķērsošanas dēļ sūtījumu apmaiņa būs ilgāka un atsevišķās teritorijās neiespējama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Latvijas Pasts”atsāk pasta sūtījumu pieņemšanu adresātiem Ukrainā – sadarbojoties ar Polijas pasta uzņēmumu, sūtījumi uz Ukrainu tiks piegādāti pa sauszemes ceļiem. Šādā pašā veidā sūtījumi no Ukrainas tiks atgādāti arī saņēmējiem Latvijā.

Tomēr lūdzam klientus rēķināties, ka ar sauszemes transportu, šķērsojot robežas, sūtījumu piegāde prasīs ilgāku laiku. Tā kā Ukrainā risinās karadarbība, ne visās teritorijās sūtījumus būs iespējams piegādāt un saņemt.

Pagājušonedēļ tika apturēta aviosatiksme uz un no Ukrainas, tāpēc “Latvijas Pasts”uz dažām dienām pārtrauca sūtījumu pieņemšanu uz šo valsti. Uz Ukrainu adresētie sūtījumi, kas vēl nav izsūtīti no Latvijas, tika uzglabāti “Latvijas Pasts”sūtījumu apstrādes kompleksā, bet tagad tiek virzīti saņēmējiem Ukrainā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidēji uz Ukrainu no Latvijas ar “Latvijas Pasta”starpniecību tiek sūtīts līdz 300 reģistrētu sūtījumu nedēļā, neskaitot vēstules un vienkāršās sīkpakas.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par pasta sūtījumu piegādēm aicinām klientus vērsties “Latvijas Pasta”Klientu centrā: 67008001, 27008001, info@pasts.lv vai sociālo tīklu profilos.

Informāciju sagatavoja: Gundega Vārpa, Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.