Ar Valkas un Smiltenes slēpotāju dalību aizvadīts tautas slēpojums “Apkārt Alaukstam”

Pagājušajā sestdienā, 26.februārī, notika Latvijas populārākās un masveidīgākās slēpošanas sacensības “Apkārt Alaukstam”, kurā tradicionāli piedalījās arī slēpotāji no Valkas un Smiltenes.

44 kilometru maratona distancē startēja divi Valkas komandas “5A-Valka/LV” dalībnieki, labāko rezultātu no viņiem uzrādīja Olevs Orgs, divus sacensību apļus, katru 22 kilometru garumā, veicot divās stundās, astoņās minūtēs un 18 sekundēs, ierindojoties 12.vietā. Aivars Krastiņš finišēja 23.vietā (2:23:54).

OK “Azimuts” pārstāvis Otārs Putrālis trasē pavadot divas stundas, 12 minūtes un 36 sekundes, finišēja 14.vietā, uzreiz aiz Raunas komandas pārstāvja Naura Spalviņa (2:12:31).

22 kilometru distancē 22.vietā finišēja Guntis Zīvers no Smiltenes komandas, kas distanci veica 58 minūtēs un septiņās sekundēs, Andris Dainis bija ātrākais no valcēniešiem, finišējot 37.vietā (1:01:47), Grundzāles pamatskolas pārstāvis Māris Stabiņš finišēja 134.vietā (1:16:44), Agris Spalviņš no Raunas bija 149. (1:18:33), Tomass Broms (Grundzāles pamatskola) finišēja 217.vietā (1:29:51), Vilnis Līcītis (Smiltene) ieņēma 292.vietu (1:51:44).

“Jāatzīmē labais organizatoriskais līmenis. Neskatoties uz pavasarīgajiem laikapstākļiem, trase bija sagatavota tā, lai sacensības varētu notikt,” pastāstīja Valkas sporta entuziasts Andris Dainis.

“Tas, kas man raisīja pārdomas – ja es savus cienījamos gados finišēju 37.vietā, tad kāda fiziskā sagatavotība ir mūsu jaunajai paaudzei?” sarunā ar “Ziemeļlatviju” retorisku jautājumu uzdeva A.Dainis.