Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar pretendentiem – attālinātas pārrunas

Foto: Ivo Leitis

Saistībā ar joprojām pieaugošo novada iedzīvotāju inficēšanos ar Covid-19 trešdien, 9. martā, konkursa komisijas pārrunāja ar abiem pretendentiem, kuri pieteicās novada pašvaldības rīkotajā konkursā uz Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja amatu, notiks attālināti. Šādu informāciju “Ziemeļlatvijai” sniedza Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz nākamajai otrdienai, 15. martam, pašvaldība noteikusi pieteikšanās termiņu konkursam uz jaunizveidoto amatu – vides un reklāmas dizaina speciālists. Pagaidām Personāla nodaļa saņēmusi viena pretendenta pieteikuma dokumentus, kas rakstīti krievu valodā. A. Ārgale skaidro, ka pretendentiem dokumenti ir jāiesniedz valsts valodā – latviešu valodā. Par to iesniedzējs ir informēts.

Novada pašvaldības janvāra domes sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumu šim amatam noteikt 1285 eiro lielu ikmēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas. 

Pašvaldība aicinājusi pieteikties darbam uz nepilnu laiku – pusslodzi – Pašvaldības policijas inspektoru. A. Ārgale skaidro, ka līdzšinējais inspektors Ikars Bērziņš šo amatu atstājis. Policijas inspektoram par nepilnu darba laiku – 0,5 likmēm – noteikta 467,5 eiro lieks ikmēneša atalgojums pirms nodokļu  nomaksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.