Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar laikraksta starpniecību risina sasāpējušus jautājumus

Lai Valkas pilsētas iedzīvotājiem palīdzētu risināt sasāpējušus jautājumus vai problēmas, nereti viņi vēršas laikraksta “Ziemeļlatvija” redakcijā. Savā pastkastē esam saņēmuši Ainas Vilkas rakstītu vēstuli, kas rakstīta vairāku iedzīvotāju vārdā.

Vēstures autore rosina sākt risināt sasāpējušu jautājumu par to, vai sezonas laikā sabiedriskais transports nevarētu kursēt arī līdz Valkas pievārtē esošajiem mazdārziņiem dārzkopības kooperatīvos “Alieši” un “Celtnieks”.

“Ne visiem ir savs transports, ar ko aizbraukt līdz dārzam. Pensionāriem ir jāpērk velosipēds un jāmācās ar to braukt. Šī iemesla dēļ daudzi atsakās no mazdārziņa, jo nevar izstaigāt kājām un kur nu vēl rudenī, kad raža jānes mājās,” norāda A. Vilka.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.