Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar jaunu raidījumu “Apeirons” mudina sabiedrību uz lietām paraudzīties no cita skatpunkta

Šā gada martā Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” skatītājus priecēja ar jauno raidījumu “Pāreja”. Tagad pieejama arī raidījuma otrā epizode, kas aizraujošā un citādākā veidā parāda sabiedrības dažādību un rosina ikvienu paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatpunkta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Raidījumu ikviens interesents var noskatīties Apeirons sociālo tīklu kontos – “Youtube”, “Facebook” un “Instagram”. Raidījuma epizodes skatāmas katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat 15. novembrim. Kopā skatāmas būs deviņas raidījuma epizodes.  

Katrā raidījumā kāds sabiedrībā zināms un iemīļots cilvēks ielūkojas kādā no nevalstiskajām organizācijām un to ikdienā, lai uzzinātu par iespējām pašiem caur brīvprātīgo darbu gan palīdzēt līdzcilvēkiem, gan arī gūt vērtīgas zināšanas un prasmes sev. Otrajā raidījumā aktrise Zane Daudziņa ciemojas pie Līgas Bērziņas Latvijas Autisma apvienībā. Tādējādi var uzzināt ne tikai par to, kāpēc šāda organizācija tika izveidota, bet arī izprast to, ko nozīmē “autisms”.

Katrā raidījumā ir iespēja ļauties jauniem atklājumiem – šajā epizodē parādām noderīgas  un interesantas spēles un citus resursus uzvedības problēmu risināšanai un savstarpējās saskarsmes uzlabošanai, ko radījusi Uzvediba.lv komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā iepriekšējā raidījumā, arī šajā noslēgumā sociālās jomas aktualitātes. Šoreiz raidījumā intervija ar Rīgas domes deputātu, Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju Viesturu Kleinbergu.

Visu raidījuma epizodi var noskatīties šeit:

Raidījuma veidošana tiek līdzfinansēta Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas projekta ietvaros.

Informāciju sagatavoja: Liena Eisaka, Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.