Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ar 5. jūniju Smiltenes novada pašvaldībai būs jauna tīmekļvietne

2024. gada 5. jūnijā Smiltenes novada pašvaldība pievienosies valsts un pašvaldību iestāžu vienotajai tīmekļvietņu platformai. Tīmekļa saites adrese paliek nemainīga – www.smiltenesnovads.lv. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, jo pārejas procesā iespējamas tehniskas problēmas un atsevišķās sadaļās nepilnīga informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības esošās tīmekļa vietnes saturs, pārceļoties uz jauno platformu, paliek nemainīgs, atšķirsies tikai tā izkārtojums. Brīdī, kad publicēsim jauno tīmekļa vietni, iepriekšējā versija vairs nebūs pieejama.

“Valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma” ir Valsts kancelejas īstenotais projekts, kura laikā radīta jauna, drošāka un iedzīvotājiem vieglāk piekļūstama vienota dizaina platforma, ko jau šobrīd izmanto ministrijas, padotības iestādes un aizvien vairāk pašvaldību. Atšķirīgs saturs – vienota pieeja.

Vienotā platforma nodrošina ērtu lietošanu no dažādām ierīcēm un pieejamību arī cilvēkiem ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.