Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprināti noteikumi medību tiesību nomas piešķiršanai Smiltenes novadā

No 2022. gada 1. aprīļa spēkā stājušies jauni noteikumi kārtībai, kādā notiek medību tiesību nomas piešķiršana Smiltenes novada pašvaldībai piederošajās medību platībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022. gada 30. martā Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē apstiprinātie noteikumi, izstrādāti ar mērķi veidot vienotu praksi medību tiesību nomas piešķiršanas kārtībai Smiltenes novada administratīvajā teritorijā. Tie nosaka fiksētas nomas maksas sākuma cenu par pašvaldībai piederošo teritoriju platību izmantošanu medību vajadzībām, kā arī koordinējošu atbildīgo – Nekustamo īpašumu lietu komisiju -, kas izskata pieteikumus un citus saistītos jautājumus, piešķir nomas tiesības, piemēro samaksu. Noteikumu izstrādē notikušas vairākas konsultācijas ar Valsts meža dienestu un Medību koordinācijas komisiju.

Uz tiesībām medīt pašvaldības teritorijās var pieteikties fiziskas vai juridiskas personas. Līgumu slēgšanas prioritārā secība ir norādīta noteikumu 7. punktā. Ja uz medību tiesību nomu piesakās vairāki līdzvērtīgi pretendenti, starp tiem tiek rīkota izsole. Ar personu tiek slēgts rakstveida līgums uz termiņu, kas nav īsāks par vienu, bet ne ilgāks par pieciem gadiem. Par platību izmantošanu ir noteikta fiksēta nomas maksa 0,20 eiro + PVN gadā par vienu hektāru. Ja notikusi izsole, tiek piemērota augstākā nosolītā nomas tiesību cena (ar sākumcenu 0,20 eiro + PVN gadā par vienu hektāru).

Noteikumi Nr. 2/22 “Par Smiltenes novada pašvaldības medību tiesību nomas piešķiršanas kārtību”, līguma un iesnieguma paraugi pieejami interneta vietnē www.smiltenesnovads.lv, sadaļā “Noteikumi/ Nolikumi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar Smiltenes novada pašvaldības lēmumu var iepazīties interneta vietnē www.smiltenesnovads.lv, sadaļā “Domes sēdes”.

Informāciju sagatavoja: Madara Mūrniece, Zīmolvedības un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.