Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprinātas izmaiņas Blomes un Vidagas bibliotēkās

Foto: pixabay.com

No 1.novembra palielināta Blomes bibliotēkas pieejamība, nodrošinot darbiniekam lielāku amata slodzi. Vidagas bibliotēkai mainīta atrašanās vieta un adrese, kā arī darba laiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības domes oktobra mēneša sēdē tika apstiprinātas izmaiņas Kultūras un tūrisma pārvaldes amata vienību sarakstā, izmainot Blomes bibliotēkas vadītāja amata slodzi. Līdz ar to turpmāk bibliotēka Blomes pagastā apmeklētājiem būs atvērta biežāk. Blomes bibliotēkas darba laiks no 1.novembra:

pirmdiena 8.30 – 18.00, pārtraukums no pl.12.30 – 13.00;
otrdiena – ceturtdiena pl.8.30 – 17.00, pārtraukums no pl.12.30 – 13.00;
piektdiena pl.8.30 – 11.30.

Sēdē tika apstiprināta arī Vidagas bibliotēkas jaunā adrese – “Sikšņu skola”, Vidaga, Virešu pagasts. Oktobrī bibliotēka ar Virešu pagasta pārvaldes aktīvu atbalstu tika pārvietota uz Sikšņu skolu, iegūstot plašākas, gaišākas, pieejamākas telpas. Adrese ir mainījusies, taču telefona numurs ir līdzšinējais – 68610677 (Tele2), bet ir izmaiņas darba laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidagas bibliotēkas darba laiks no 1.novembra:

pirmdiena 8.30 – 18.00, pārtraukums no pl.12.30 – 13.00;
otrdiena – slēgts
trešdiena – piektdiena pl.8.30 – 17.00, pārtraukums no pl.12.30 – 13.00

Virešu pagasta pārvalde, Virešu kultūras nams un Vidagas bibliotēka 11.novembrī aicina Virešu pagasta iedzīvotājus un viesus uz Atvērto durvju dienu Sikšņu skolā, lai iepazītos ar iestāžu izvietojumu, iekārtojumu, ar piedāvātajiem pakalpojumiem un saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējām. Sekojiet Virešu pagasta informācijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā mēdz teikt – nekas nav tik stabils kā pārmaiņas. Dzīve notiek kustībā. Lai mums ir stipras bibliotēkas, zinoši bibliotekāri un gudra vietējā kopiena!

Informāciju sagatavoja: Inta Mežule, Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.