Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprina Valkas novada pašvaldības projekta iesniegumu par “Bērnu spēļu un volejbola laukumu teritorijas apgaismojuma izbūve”

Attēlam ilustratīva nozīme.

Šā gada 22.augustā Valkas novada pašvaldība saņēma Lauku atbalsta dienesta (LAD) lēmumu par “Bērnu spēļu un volejbola laukumu teritorijas apgaismojuma izbūve”  apstiprināšanu. Projektu apstiprināšanai ir virzījusi biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir sabiedrisko aktivitāšu un brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošana Vijciema pagastā, izveidojot apgaismojumu teritorijas labiekārtošanai kā kvalitatīvu dzīves, atpūtas un tūrisma vietu. 

Vijciema pagastā ir izveidots multifunkcionāls sporta un atpūtas laukums visa vecuma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Visa darbība koncentrējas pagasta centrā, kur blakus ir skola, hokeja laukums, bērnu laukums, trenažieru laukums, volejbola laukumi un lielās šūpoles un āra lasītava. Izveidojot apgaismojumu, tiks apgaismots volejbola laukums, āra lasītava, trenažieru un bērnu rotaļu laukuma zonas, kā arī šūpoles, radot iespēju pavadīt vairāk laika brīvā dabā arī dienas tumšajā laikā un rudenī, kad ātri satumst. Projekta gaitā tiks izstrādāta tehniskā shēma un izveidots apgaismojums bērnu spēļu un volejbola laukiem.  

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 9424.63 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 8482.17 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada pašvaldība nodrošinās līdzfinansējumu 942,46 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām.

Informāciju sagatavoja: Inga Aleksejeva, Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.