Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprina Valkas ģimnāzijas vecāku biedrības projektu “Dabas klases un Sajūtu takas izveide”

Valkas ģimnāzijas vecāku biedrība ir saņēmusi informāciju no Lauku atbalsta dienesta, ka ir apstiprināts biedrības iesniegtais projekts “Dabas klases un Sajūtu takas izveide”(Nr.22-09-AL12-A019.2201-000001) LEADER programmā, kuru plānots īstenot Valkā Ausekļa ielā 5 pie skolas ēkas. Projekts tiks īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu apstiprināšanai ir virzījusi biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”. 

Projekta mērķis ir sadarbībā ar Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju un Vecāku padomi radīt sakoptu un labiekārtotu vidi bērnu izzinošām nodarbībām dabā un aktīvai atpūtai. 

Projekta ietvaros paredzēts: Izbūvēt un iekārtot Dabas klasi (nojumi). Vecākiem kopā ar bērniem iekārtot 7 metrus garu Sajūtu taku ar dabas elementiem. Sajūtu takas turpinājumā par projekta finansējumu izbūvēt aktīvās darbības elementus ar kustību veicinošu aprīkojumu. Izveidot izziņas stendu ar “Gudrās Pūces krātuve”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās izmaksas ir29614.63 EUR, publiskais finansējums EUR 26653.16 un Valkas novada domes līdzfinansējums 2947.90 EUR. 

Informāciju sagatavoja: Dace Langenfelde, projekta vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.