Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apmeklētājiem jālieto respiratori

FOTO: www.pexels.com

Diemžēl Latvijā pieaug jaunatklāto “Covid-19” gadījumu, kā arī stacionēto pacientu skaits, tāpēc Vidzemes slimnīcas stacionāra pacientu un personāla drošības nodrošināšanai pacientu apmeklētājus aicina lietot FFP2 respiratorus. Tuviniekiem, apmeklējot pacientu slimnīcā, atļauts apciemojums vienai personai līdz 30 minūtēm. Tikai atsevišķos gadījumos, vienojoties ar ārstējošo ārstu, pieļaujams vienlaikus vairāku personu apmeklējums pie pacienta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila atgādina, ka joprojām ir arī jāievēro “Covid-19” profilakses pasākumi: nedoties uz sabiedriskām vietām pat ar mazākajiem elpceļu saslimšanas simptomiem – kakla sāpēm, nelielu klepu, paaugstinātu ķermeņa temperatūru vai citām “Covid-19” pazīmēm; atrodoties publiskajās vietās, ievērot divu metru distanci; izvērtēt nepieciešamību ceļot un iespējas mazināt riskus ceļojuma laikā; regulāri mazgāt vai dezinficēt rokas, nepieskarties ar netīrām rokām sejai;  bieži vēdināt telpas vairākas reizes dienā, plaši atverot logus, lai svaigais gaiss pēc iespējas vairāk cirkulētu telpā; “Covid-19” slimnieka kontaktpersonai septiņas dienas pēc pēdējā kontakta ieteicams palikt mājās un nekontaktēties ar citiem cilvēkiem, bet, ja tas nav iespējams, būt atbildīgam un sabiedriskās vietās lietot FFP2 respiratoru.

“Pabeigts primārās vakcinācijas kurss un veikta balstvakcinācija pasargā no smagas saslimšanas un nāves “Covid-19” gadījumā,” uzsver B. Brila.

Inga Karpova

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.