Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apenietes Rudītes Skujenieces tamborētas rotaļlietas gozējas izstādē

Rudīte Skujeniece no Apes pievērsusies tamborētu rotaļlietu darināšanai. Arī citiem interesentiem ir iespēja iepazīties ar viņas darbiņiem, jo Apes bibliotēkā līdz pat 29. aprīlim ir apskatāma rokdarbnieces izstāde.

Rudītes sirdslieta ir aušana un tamborēšana. Tieši no aušanas pulciņa dalībniecēm viņa saņēmusi pamudinājumu parādīt arī citiem savus darbiņus. “Apē jau mums ir gana daudz radošu cilvēku – amatnieku, rokdarbnieču. Gandrīz divus gadus mums bija pauze, nevarējām nākt kopā un mācīties, bet rokas jau pašas grib darboties. Tagad esam atsākušas tikties piektdienās. Mums ir ļoti jauka skolotāja – meistarīte Anda Plauma. Esam kādas četras dāmas, kuras regulāri nāk uz aušanu. Tieši katrai sanāk strādāt pie savām stellēm. Nesen biju paņēmusi līdzi savus darbiņus arī uz aušanas nodarbību. Parādīju kolēģītēm, un tā tas viss aizgāja tālāk tautiņās. Es jau pati neparakstītos uz šādu izstādi, bet mani tā mīļi pierunāja,” atklāj rokdarbniece.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.