Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apē un Raunā sāksies vingrošana senioriem

www.pexels.com

Aprīlī vingrošanas nodarbības senioriem sāksies arī Apē un Raunā. Tās organizē Smiltenes novada Izglītības pārvalde, un dalība tajās ir bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gan nodarbību galvenā auditorija ir seniori, laipni aicināti arī vidējās paaudzes novadnieki. Nodarbības norisināsies:

VietaDatumsLaiksNorises vietaVadītājs
Ape4., 11., 18. un 25. aprīlis17.00Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas teritorijaLāsma Kalniņa, fizioterapeite
Rauna9., 16., 23. un 30. aprīlis14.30Raunas estrādeAiva Parandjuka, sertificēta trenere

Nodarbībās paredzēti vingrojumi muskuļu spēku uzlabošanai un saglabāšanai, izturības vairošanai, funkcionālo spēju uzlabošanai, līdzsvaram. Nepieciešams sportam piemērots apģērbs un apavi. Dalībnieki nodarbības laikā tiks informēti par vingrojumu mērķiem un iespējamām sajūtām pēc tās.

Izglītības pārvaldes mūžizglītības speciālists un izglītības projektu vadītājs Lotārs Grīnbergs teic: “Cilvēki vecumdienās bieži vien paliek apātiski un neaktīvi. Kustību trūkums un vientulība nereti rada depresiju, kā arī pasliktinās veselība, izraisot kustību traucējumus, izgulējumus un citas veselības problēmas. Svarīgi, lai seniori aktīvi līdzdarbotos un socializētos ar citiem sabiedrības locekļiem un paaudzēm, un lietderīgi pavadot brīvo laiku jaukā vidē. Tāpēc mūsu mērķis ir pēc iespējas ilgāk saglabāt senioriem fizisko, mentālo, kā arī sociālo labklājību.” Viņš aicina iedzīvotājus izmantot iespēju, akcentējot, ka nekad nav par vēlu iesaistīties fiziskās aktivitātēs – tas ir veids, kā īsā laikā uzlabot veselību un labsajūtu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās nodarbībām un cita informācija pa tālruni 64707579 (Lotārs).

Smiltenes novada Izglītības pārvalde organizēs dažādu nodarbību ciklu senioriem, kur būs iespējams gan izkustēties, gan apgūt jaunas prasmes, gan uzzināt ko noderīgu, gan vienkārši satikties un baudīt kopā būšanu ar līdzīgi domājošajiem. Pirmā šī mācību cikla aktivitāte būs grupu fizioterapijas nodarbības brīvā dabā, Apē, Smiltenē un Raunā. Visas nodarbības būs bez maksas.

Par šī mūžizglītības nodarbību cikla aktivitātēm aicinām seko informācijai Smiltenes novada pašvaldības informācijas kanālos.

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.