Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apē notiks velomaratona sezonas noslēguma sacensības

Foto: mtb-maratons.lv

Pavisam drīz,  jau 10. septembrī, Apes mototrasē  atkal pulcēsies velosporta cienītāji. Te startēs un arī finišēs aizraujošais, jau par labu tradīciju kļuvušais “Vivus.lv” MTB (kalnu velosipēdu) seriāla noslēdzošais – septītais posms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki dosies dažāda garuma un sarežģītības trasēs. “Veloprofs.lv” maratona distances braucēji 100 km distancē startēs jau pulksten 9.

“Latvijas Valsts meži” pusmaratona distances garums plānots 50 km, savukārt “Dateks.lv” pusaudžu distance būs ap 20 km. Bērni līdz 10 gadu vecumam aicināti piedalīties Bērnu braucienos,  kas viņiem būs bez maksas.

Jaunums – šogad pirmo reizi būs iespēja pamēģināt startēt velomīļiem arī bez īpašas pieredzes un prasmēm, bez vecuma ierobežojuma un ar jebkādu velosipēdu. Viņiem tiks piedāvāts “Pierobežas velobrauciens” pa pusaudžu distanci. Aizsargķiverei gan jābūt obligāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad sacensības būs īpašas ar to, ka piecu gadu jubileju svinēs distance “APE MTB 100”. Pārbaudījumiem bagāto 100 kilometru izaicinājumu pa Apes, Veclaicenes un Igaunijas pakalniem un lejām pirmajos četros gados vismaz vienu reizi pieveikuši 643 velosportisti. Savukārt 80 no tiem to spējuši visas četras reizes, starp viņiem ne mazums dalībnieku ir no mūsu novadiem. Tie, kuriem 100 km distancē finišēt izdosies arī piekto reizi, saņems īpašu jubilejas suvenīru.

Saglabājas intriga, jo tieši Apē noskaidrosies seriāla uzvarētāji maratona un pusmaratona distancē. Maratonā duelēsies ar Alūksni saistītie Oskars Muižnieks un Lauris Purniņš, bet pusmaratonā – Ģirts Cirvelis un smiltenietis Rainers Zviedris.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt sacensības, trases malā uzmundrinot sportistus! Šajā dienā lūgums  autobraucējiem būt īpaši vērīgiem, jo uz ceļiem būs daudz riteņbraucēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc sacensībām visi aicināti uz sezonas noslēguma apbalvošanas pasākumu.

Vairāk informācijas: www.mtb-maratons.lv.

Informāciju sagatavoja: Astra Binde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.