Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apbalvos ar Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstiem

Latvijas Republikas Proklamēšanas 104. un Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes 105. gadadienā, 19. novembrī, Valkas pilsētas kultūras namā tiks apbalvoti Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstu laureāti. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar Atzinības rakstiem apbalvos cilvēkus par nozīmīgiem sasniegumiem tautsaimniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, nevalstisko organizāciju un pašvaldības darba jomās, kā arī par ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā. 

Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstus saņems: 

1. Līga Putriņa, ģimenes ārste – par izcilu ieguldījumu Valkas novada iedzīvotāju (īpaši bērnu un jauniešu) veselības primārajā aprūpē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Dzidra Alberga, pensionāre – par ieguldīto darbu Latvijas un Valkas novada lopkopības attīstībā 56 gadu garumā. 

3. Līga Pandalone, Valkas pilsētas kultūras nama direktora vietniece – par mērķtiecīgu, radošu veikumu un nozīmīgu ieguldījumu Valkas novada kultūras dzīves pilnveidošanā, saglabāšanā un attīstībā. 

4. Aija Pebo, mājsaimniece, Vijciema iedzīvotāja – par nesavtīgu sociālo darbu ar vecāka gada gājuma vijciemiešiem un aktīvu līdzdarbošanos Valkas novada sabiedriskajā dzīvē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5. Gaļina Sokolova, Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Vidzemes komitejas izpilddirektore, Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Seda” vadītāja – par ilggadēju ieguldījumu Valkas novada sociālajā, veselības jomā un attīstībā. 

6. Līga Kondratjeva, Ērģemes bibliotēkas vadītāja – par lielu ieguldījumu Valkas novada, īpaši Ērģemes pagasta sociālajā, kultūras un pakalpojumu jomas attīstībā. 

7. Lolita Medne, J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas direktores vietniece mācību darbā – par ilggadēju ieguldījumu kultūras un izglītības attīstībā un Valkas novada popularizēšanā. 

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.