Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Apbalvo Smiltenes vidusskolēnus par sasniegumiem mācībās

Uz stipendijas apliecinājuma pasniegšanas svinīgo pasākumu skolas zālē ieradās tie skolēni, kuri tobrīd to varēja. Foto: Sandra Pētersone

Smiltenes novada pašvaldība turpina ilggadējo tradīciju, piešķirot Smiltenes vidusskolas vecāko klašu audzēkņiem stipendijas par augstiem sasniegumiem mācībās, – vidējam vērtējumam jābūt augstākam par 7,5 ballēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvērtējot jauniešu mācību sasniegumus  2021./2022. mācību gada pirmajā semestrī un sabiedriskās aktivitātes, pašvaldība  par stipendiātiem atzinusi 32  Smiltenes vidusskolas audzēkņus 10. – 12. klašu grupā.

Apliecinājumu par stipendijas piešķiršanu tiem stipendiātiem, kuri varēja ierasties uz svinīgo pasākumu, un dāvanu (auduma somas ar Smiltenes novada simboliku) trešdien, 19. janvārī, pasniedza Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš un Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs.

Smiltenes  vidusskolas direktore Ilze Vergina uzsver, ka stipendiju pasniegšana ir ļoti nozīmīgs notikums. “Jūs esat tie, kuri spodrina Smiltenes vidusskolas vārdu,” savā uzrunā direktore pateicās   jauniešiem par viņu sasniegumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs atzīst, ka stipendiju un jebkuru cita apbalvojumu  pasniegšana ir patīkams brīdis ne tikai saņēmējam, bet arī balvas pasniedzējam. “Cilvēks ir ieguldījis darbu, ar aizrautību kaut ko darījis, un tad ir liels prieks pasniegt motivējošo balvu. Izmantojiet pašvaldības stipendiju sevis attīstīšanai!” jauniešiem novēl Edgars Roslovs.

Jau rakstījām, ka Smiltenes novada pašvaldības stipendijas tiek piešķirtas divas reizes gadā, ņemot vērā 1. semestra un mācību gada noslēguma vidējo vērtējumu, kā arī skolas novērtējumu par izglītojamā iesaisti sabiedriskajās aktivitātēs. Stipendijas apmērs ir atkarīgs no izglītojamā sasniegtajiem rezultātiem, jo tie ir augstāki, jo stipendija lielāka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.