Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes un Apes fonds piedalās projekta “Demokrātijas akadēmija” atklāšanā Rīgas pilī

Publicitātes foto.

Pirmdien, 30.janvārī, Rīgas pilī ar pirmo mācību dienu “Demokrātija un pilsoniskā sabiedrība Latvijā un Eiropā” atklāja izglītības projekts “Demokrātijas akadēmija”. “Demokrātijas akadēmija” piedalās arī Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece, valdes locekle Indra Levane, fonda Uzraudzības padomes pārstāves Ilva Sāre un Astrīda Harju, Smiltenes novada Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ieva Dille.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā mācību programmā paredzētas četras mācību dienas Rīgā ar nodarbībām, ko vadīs dažādi eksperti, vismaz četras nodarbību dienas ar praktisku, ikdienā pielietojamu un izmantojamu prasmju apguvi katrā no Latvijas reģioniem, kā arī dalībnieku savstarpējas pieredzes apmaiņas tikšanās.

Iniciatīvu “Demokrātijas akadēmija” īsteno Latvijas nevalstiskās organizācijas – biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales nevalstisko organizāciju atbalsta centru, Kurzemes nevalstisko organizāciju centru, Valmieras novada fondu un Zemgales nevalstisko organizāciju centru.

Demokrātijas akadēmiju finansē Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Informāciju sagatavoja: Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.