Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē nozog automašīnu, kuras salonā tika atstātas atslēgas; policija atgādina par transportlīdzekļa drošību

pixabay.com

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnē no kādas mājas pagalma tika nozagta automašīna “Audi”, kuras salonā tika atstātas atslēgas. Valsts policija atgādina, ka automašīnu īpašniekiem ir jādomā par savu spēkratu drošību, neatstājot atslēgas vai transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus automašīnas salonā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušajā sestdienā, 11.februārī, Valsts policija saņēma informāciju par to, ka nakts laikā Alūksnē no kāda mājas pagalma nozagta neaizslēgta automašīna “Audi”. Automašīnas salonā bija aizmirstas atslēgas. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess.

Valsts policija atgādina, ka automašīnu īpašniekiem ir jādomā par savu spēkratu drošību, neatstājot atslēgas vai transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus automašīnas salonā. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti nezaudēt modrību un neatstāt savu īpašumu viegli pieejamu garnadžiem. Nereti transportlīdzekļu īpašnieki mašīnās redzamā vietā atstāj savas personiskās mantas, kas kalpo kā stimuls garnadzim iekļūt transportlīdzeklī, izsitot auto stiklu vai kādā citā veidā to bojājot.

Lai pasargātu savu transportlīdzekli no garnadžiem, policija aicina transportlīdzekļu īpašniekus ievērot dažus būtiskus padomus – transportlīdzeklis vienmēr ir jānovieto drošā vietā, nedrīkst atstāt automašīnu nomaļās un apšaubāmās vietās, jo tas pastiprina iespēju, ka zaglis klusi, nevienam nemanot var piekļūt mašīnai, vienmēr automašīna ir jāaizslēdz, arī privātmājas pagalmā, garāžā vai apsargātā autostāvvietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Policija aicina nebūt vienaldzīgiem. Gadījumos, ja redz, ka stāvlaukumā pie kāda transportlīdzekļa vai nomaļā vietā novietotas tehnikas “grozās” svešas personas, kuras acīmredzami nav transportlīdzekļa īpašnieki, un šo personu nodomi, varētu būt noziedzīgi, nekavējoties jāziņo policijai pa tālruni 110, kā arī, ja iespējams jāinformē transportlīdzekļa saimnieks vai vadītājs par svešu personu aktivitāti.

Zane Vaskāne, Valsts policijas,Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
(Vidzemes reģiona pārvaldes jautājumos)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.