Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Allains Karuse paziņo par aiziešanu no politikas

Foto: No “Facebook”

Valgas uzņēmējs un politiķis Allains Karuse, kurš tiek turēts aizdomās par balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās, ir paziņojis par aiziešanu no politikas, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Karuse sociālajos tīklos ievietojis ziņu par to, ka pamet Valgas pagasta padomi un Centra partiju, šis lēmums ir galīgs. Kā norāda A. Karuse, šāda lēmuma galvenais iemesls ir veselība.

“Trešdien bija mana pēdējā padomes sēde. Jārūpējas par savu veselību un arī uzņēmuma attīstību, jāpiedalās tiesvedības procesā,” teikts A. Karuses paziņojumā. “Pa šiem gadiem Valgas labā esam daudz paveikuši un ceru, ka arī citi to ir pamanījuši. Bija daudz cīņas, melu un skaudības. Kā uzņēmējs un savas dzimtās pilsētas patriots noteikti turpināšu sniegt savu ieguldījumu Valgas attīstībā, kā to vienmēr esmu darījis. Novēlu tiem, kas patiešām smagi strādā Valgas labā un vēlas pārmaiņas, daudz spēka.”

Atgādinām, ka decembra vidū Igaunijas policija aizturēja A. Karusi kopā ar vēl sešām personām aizdomās par to, ka Valgas uzņēmējs un politiķis nelikumīgā veidā mudinājis cilvēkus balsot par viņu vai viņa meitu Esteri Karusi oktobrī notikušajās pašvaldību vēlēšanās, kā arī aizdomās par uzņēmumam “A.Karuse AS” piederošas degvielas pārdošanu Valgā bez attiecīgas atļaujas.

A. Karuse noliedz jebkādus pārkāpumus, saistību ar balsu pirkšanu un nelegālu degvielas tirdzniecību.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.