Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Akcija “Sanāk iepriecināt” attaisno nosaukumu

Pirmie, pie kuriem Smiltenē ar pašvaldības Ziemassvētku dāvanu – saldumu paciņām – ieradās Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš (no kreisās), bija seniori dzīvesbiedri Guna Akmentiņa un Ojārs Akmentiņš. “Tas ir jauki un pagodinoši, ka pats domes priekšsēdētājs mūs apsveic,” teic abi seniori un novēl visiem Ziemassvētkos saticību un veselību – naudas vienmēr kādam būs par maz, bet, ja tās pietiek iztikai un ir abas šīs lietas, tad neko vairāk, viņuprāt, nevajag. FOTO: SANDRA PĒTERSONE

Jau rakstījām, ka šogad pirms Ziemassvētkiem Smiltenes novada pašvaldība pirmo reizi rīkoja akciju “Sanāk iepriecināt”, – pie novada vientuļajiem senioriem un senioriem, kuri ir vecāki par 80 gadiem, mājās ieradās ne tikai pašvaldības sociālie darbinieki, bet arī centrālās administrācijas darbinieki un domes vadība, lai personīgi pasniegtu pašvaldības dāvinātās saldumu paciņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas dienā, 15. decembrī, Smiltenē paciņas izvadāja 16 pašvaldības pārstāvji, strādājot komandā pa divi, katra komanda devās vidēji uz 35 adresēm. Pašvaldības dāvinātās Ziemassvētku paciņas Smiltenē ir jāsaņem 372 senioriem. 15. decembrī tika izdalītas 253 paciņas, bet akcija turpinās, – ir seniori, kuri ir nedaudz vecāki par 80 gadiem un kuri izteikuši vēlmi paši atnākt pēc saldumu paciņas uz novada Sociālā dienesta telpām Dārza ielā 3, stāsta Smiltenes novada Sociālā dienesta vadītāja Inta Siliņa.

“Paciņas saņems pilnīgi visi, kuriem tās pienākas. Ja kādu senioru vēl neesam apsveikuši un viņš nav pārliecināts, kāpēc, var droši zvanīt mums uz tālruni 64707573 vai 28631993. Piemēram, esam atklājuši septiņus vientuļos pensionārus, kuri nebija mūsu redzeslokā,” teic Inta Siliņa. Viņa piebilst, ka akcijas dalībnieki jau ierosina senioru apsveikšanu šādi turpināt arī nākamajā gadā, jo tas ir pozitīvu emociju lādiņš. “Sveicot seniorus, dominējošais bija viņu pozitīvisms. Visi bija ļoti priecīgi par ciemiņiem, atsaucīgi. Bija, kas nelaida projām, kamēr sveicēji nepadzēra kafiju un kamēr ar viņiem neparunājās par to, kas notiek novadā un pilsētā,” piebilst Inta Siliņa.

Šogad Smiltenes novada pašvaldība dāvinās Ziemassvētku saldumu paciņas pavisam 2573 bērniem un 1347 senioriem, kuri atbilst konkrētiem kritērijiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.