Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīts Valkas novada skatuves runas konkurss

Publicitātes foto.

Saulainā 14. marta rītā, pēc divu gadu pārtraukuma, Valkas novada BJC “Mice” zālē klātienē kopā pulcējās Valkas novada skatuves runas konkursa dalībnieki, lai cīnītos par iespēju pārstāvēt novadu konkursa 2. kārtā.  Šī iespēja – tikties klātienē – radīja satraukumu visos klātesošajos – gan dalībniekos, gan skolotājos un vecākos, gan arī pasākuma organizatoros. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad konkurss kopā pulcināja 13 jaunos talantus no Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas un Ērģemes pamatskolas. Konkursantus vērtēja Valkas novada BJC “Mice” izveidota žūrija. 

Valkas novadu konkursa otrā kārtā pārstāvēs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas audzēkņi: Matvejs Demidočkins (1. klašu grupa), Darels Šnuka (2.-3. klašu grupa), Kirils Grišankovs (4.-6. klašu grupa) un Elza Zauska (7.-9. klašu grupa), iesūtot Valsts Izglītības satura centram savus videopriekšnesumus, kur tos līdz 12. maijam vērtēs VISC izveidota vērtēšanas komisija. Lai veiksme nākamajā kārtā! 

Foto: pixabay.com

Paldies visiem dalībniekiem par drosmi, paldies skolotājām par ieguldīto darbu un enerģiju, sagatavojot skolēnus! Paldies vecākiem par ieinteresētību un atbalstu! Paldies visiem par iegūtajām pozitīvajām emocijām! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notika, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības. 

Informāciju sagatavoja: Tija Bērtiņa, Valkas novada BJC “Mice” izglītības speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.