Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīts “Sieviešu dienas zolītes turnīrs”

Foto: Artis Empelis

Sestdien,19.martā, Valkas pagasta Saieta namā „Lugažu muiža” tika izspēlēts tradicionālais „Sieviešu dienas” zolītes turnīrs. Turnīrā pēlēja 20 dalībnieki, šogad tajā piedalījās četras daiļā dzimuma pārstāves, kas pārstāvēja Lugažus, Valku, Vijciema un Jērcēnu pagastus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā jau ierasts, dalībnieki bija ne tikai no Valkas pagasta un novada, bet arī no kaimiņu pagastiem – Bilskas, Jērcēnu un jau tradicionāli, arī no Naukšēnu pagasta. 

Kā allaž, lai noskaidrotu stiprāko „zolmani”, tika izspēlētas sešas spēļu kārtas ar maksimāli 24 partijām un laika limitu viena stunda. Kā jau kāršu spēlē, ar labu spēlēt prasmi vien nepietiek, vajadzīga arī veiksme. Šogad pirmo vietu kopvērtējumā ieguva viens no pastāvīgajiem turnīra dalībniekiem Atis Avots no Ērģemes pagasta, otrais labākais bija Guntis Apinis – zolītes meistars no Valkas, bet trešo vietu ieguva, arī regulārs turnīra dalībnieks, Gints Sprancmanis no Bilskas pagasta. Vērtējot rezultātus dāmu konkurencē, šogad labākā zolītes spēlētāja, bija vijciemiete Lidija Lāce, atstājot aiz sevis jērcēnieti Līgu Bajāri un valcēnieti Mārīti Magoni. 

Turnīra noslēgumā godalgoto vietu spēlētāji saņēma īpaši noformētas balvas. Tāpat tika atzīmēts arī lielākais “neveiksminieks”, kas izrādījās ceturtā, turnīrā startējusī dāma, Inta Skrastiņa. Savukārt visazartiskākais spēlētājs šogad bija, otro vietu ieguvušais Guntis Apinis, kurš uzvarēja visas septiņas spēlētās “zoles”. Kā katru gadu Mārtiņš Kreilis uzņēmās turnīra galvenā tiesneša lomu. Arī jau tradicionāli, pie piemiņas veltēm – sērkociņu kastītēm ar īpašu šī turnīra etiķeti, tika visi turnīra dalībnieki. 

Informāciju sagatavoja: Atis Empelis, Valkas pagasts sporta organizators

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.