Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīti iepazīšanās treniņi

Foto: No personīgā arhīva

Sestdien, 14. maijā, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē notika “VEF basketbola akadēmijas Valkā” iepazīšanās treniņi ar jauniešiem, kas izrādījuši vēlmi pievienoties komandai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pastāstīja akadēmijas treneris Jānis Butāns, treniņiem pieteikušies 12, bet ieradušies 11 jaunieši no Rīgas, Valmieras, Cēsīm, Smiltenes, Valgas un Valkas, pārsvarā dzimuši no 2004. līdz 2007. gadam.

Lai iepazītos viens ar otru un novērtētu jauniešu spējas, visiem bija jāveic treniņu rutīna – fiziskās slodzes vingrinājumi, lēkšana, iesildīšanās, tika vērtēts arī, kā jaunieši uztver informāciju, pēcāk notika basketbola iemaņu pārbaude bez savstarpējā kontakta, lai negūtu traumas – dribls, kustēšanās ar bumbu, kustības zem groza, metieni.

“Lielākā daļa puišu līdz šim ir trenējušies basketbolā – Cēsu, Smiltenes BJSS, Bertānu Valmieras basketbola skolā, basketbola skolā “Rīga”, Valgas basketbola klubā,” pastāstīja treneris. “Šo treniņu mērķis bija iepazīties vienam ar otru, paskatīties. Viens no jauniešiem varētu “lielajā” komandā iekļauties uzreiz, divi trīs, iespējams, pēc gada, tomēr piedāvājumu pievienoties saņēma visi, kas bija ieradušies. Tagad viņiem jāpabeidz savas skolas, jāpiedalās vasaras treniņos, pēc tam skatīsimies, cik no viņiem gribēs turpināt.”

Treneris arī atklāja, ka vasarā notiks vēl vairāki līdzīgi iepazīšanās treniņi, tāpēc tie, kas nobijās vai nevarēja piedalīties šoreiz, būs gaidīti nākamajās reizēs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.