Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadītajās brīvdienās Valkā gāzts, postīts un lauzts

Apgāzta pārvietojamā tualete pie Valkas pilsētas kultūras nama, apgāztas vairākas smagās smilts – sāls maisījuma glabāšanas plastmasas tvertnes un Stendera ielas dīķī iemesta sadzīves atkritumu urna – tāda ir aizvadīto svētku brīvdienu nejēdzību bilance Valkas pilsētā. Foto: Alita Plūksna

Aizvadītajās svētku brīvdienās daudzviet Valkas pilsētas teritorijā tumsas aizsegā uzdarbojušies postītāji, kuri kā īsti spēka mitriķi spējuši ne tikai apgāzt smagās no speciālās plastmasas ražotās smilts – sāls maisījumam domātās tvertnes, bet arī, izgāžot saturu, pārvietot uz citu vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas Labiekārtošanas darbu vadītāja – dārzniece Alita Plūksna neatceras, ka pusotra gada laikā, kopš viņa strādā šajā amatā, pilsētā tik daudzās vietās būtu konstatēti postījumi un vandalisms. Latvijas dzimšanas dienā, 18. novembrī, gan nodaļas vadītājs Gints Stālmeisters, gan arī viņa, izbraucot pilsētu, konstatējuši gan apgāztās plastmasas tvertnes, gan ar stikla pudeļu lauskām piedrazoto Brāļu kapu teritoriju, gan Pedeles dabas takā vairākās vietās izlauztos dēļus. Cietusi arī sadzīves atkritumu urna, kas atradās pie pašvaldības ēkas Beverīnas ielā 3. Tā ir iemesta Stendera ielas dīķī.  A. Plūksna nenoliedz, ka visnepatīkamāk būs savākt mēslus aiz pilsētas kultūras nama, kas radušies apgāztās pārvietojamās tualetes dēļ. Viņa piebilst, ka visai bieži šī tualete cieš no ļaunprātīgas rīcības.

Savukārt G. Stālmeisters “Ziemeļlatvijai” atzīst, ka valsts svētku dienas rītā, konstatējot visus šos postījumus, sajūta bijusi ne visai patīkama. Visi postījumi ir jau novērsti, par tiem informācija ir nonākusi arī Valsts policijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.