Aizvadīta Smiltenes novada volejbola čempionāta ceturtā kārta

Sestdien, 5.martā, Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes novada čempionāta volejbolā sievietēm 6:6 ceturtā kārta, kurā piedalījās sešas komandas.

Šoreiz izloze lēma, ka abas favorītkomandas – Ape un Smiltene, tikās jau pirmajā spēlē. Spēles sākums veiksmīgāks smiltenietēm. Pie rezultāta 24:21 par labu Smiltenei, Apes komanda paņēma minūtes pārtraukumu un pirmā seta galotni viņām izdevās vērst par labu sev, uzvarot 28:26. Uzvara Apei arī spēles otrajā setā – 25:18.

Vissīvākās cīņas šoreiz bija ar komandas “Lēdijas” piedalīšanos , jo trijās no piecām spēlēm “Lēdijām” nācās spēlēt trešos setus, “Lēdijas uzvarēja divās no tām – spēlē ar “M.I.X.”  21:25, 25:8 un 15:12 un spēlē ar Smiltenes BJSS – 25:13, 22:25 un 15:13.  Piekāpties “Lēdijām” nācās spēlē ar Smilteni – 25:15, 20:25 un 7:15.

Jāatzīmē, ka turnīra gaitā komandu līmenis ir izlīdzinājies un pirms spēles nemaz nav tik vienkārši prognozēt tās uzvarētāju. Par to liecina kaut vai tas, ka Grundzāles jaunās spēlētājas spēlē ar Api  pirmajā setā spēja izvirzīties vadībā 8:7. Tālākajā spēles gaitā gan pieredzējušās Apes spēlētājas salika visu pa plauktiņiem.

Vietu secība turnīra ceturtajā kārtā – Ape, Smiltene, “Lēdijas”, Smiltenes BJSS,  “M.I.X.”, Grundzāle.

Turnīra pēdējā kārta un apbalvošana notiks Smiltenē, 26.martā.