Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīta Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta pirmā kārta

Publicitātes foto.

Sestdien, 25.februārī Variņos notika Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta pirmā kārta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienā kad notika tradicionālais slēpojums ”Apkārt Alauksta ezeram” piecas Smiltenes novada sieviešu volejbola komandas Variņu pamatskolas sporta zālē tikās, lai sāktu cīņu par Smiltenes novada sieviešu volejbola čempioņu titulu.

Sacensību organizatori rada iespēju nodrošināt spēles uz lielā laukuma, līdz ar to, rezultāta skaitīšanai varēja izmantot elektronisko tablo.

No potenciālajām komandām, kas vēl varētu piedalīties, turnīrā nepiedalījās Apes komandas (startēja Gulbenē Atzeles kausa izcīņā) un  Smiltenes vidusskola (žetonu vakars).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatzīmē četru komandu līdzīgie spēku samēri, par ko liecina spēles rezultāts starp komandām “Smiltenes BJSS” un “Lēdijas”, kur pirmo setu ar 25:23 uzvarēja “Lēdijas”, nākošajos setos ar 25:19 un 15:10 pārākas bija “Smiltenes BJSS” jaunās sportistes.   Šajā spēlē jāatzīmē tas, ka “Smiltenes BJSS” sportistes otrajā setā pēc neveiksmīga sākuma, nonākot iedzinējos, ar 1:10, tomēr spēja saņemties un izcīnīt uzvaru.

Spēlē starp “Smiltenes BJSS” un “Blice” komandām otrajā setā nācās spēlēt līdz 27 punktiem, kurā pārākas ar 27:25 bija “Smiltenes BJSS” sportistes.

“Lēdijām” krietni nācās pacīnīties lai pārspētu Grundzāles komandu, šajā spēlē rezultāts pa setiem 25:20 un 25:23.  Otrā seta galotne izvērtās dramatiska, jo pēc 20:23, “Lēdijas” spēja uzvarēt 25:23. Šeit jārunā par katras spēlētājas atbildību par komandas rezultātu, jo it kā jau gandrīz uzvarētā setā neveiksmju sērija grundzālietēm sākās ar pārkāptu līniju izpildot servi. Priecē tas, ka grundzālietēm vēl ir rezerves, jo šoreiz, lai nokomplektētu komandu pagasta komandā, nācās iesaistīt trīs pamatskolas labākās spēlētājas. Tāpēc arī  pamatskolas komandai nācās meklēt tuvākās rezerves. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamatskolas spēlētājām šis turnīrs noderēja kā treniņš “TOP kausa izcīņas” atlases sacensībām un Latvijas skolu spartakiādei Koknesē. Šīs abas sacensības notiks marta otrajā pusē. Savukārt Smiltenes novada čempionāta otrā kārta notiks Smiltenē. Čempionātā, kurā plānotas četras kārtas, tiks vērtētas trīs labākās kārtas katrai komandai.

Publicitātes foto.

Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta pirmās kārtas vietu secība:

1.vieta – “Smiltenes BJSS” (Rūta Zandere, Laine Osma, Justīne Kalniņa, Megija Dzene,  Sanija Strauja, Katrīna Rozīte), 2.vieta – “Blice” (Zanda Beitika, Liene Krūmiņa, Ieva Štrāle, Elza Gruzdiņa, Evija Cirša, Mairita Rakstiņa), 3.vieta – “Lēdijas” (Līga Osma, Sintija Ģēģere, Arta Klapare, Guntra Cera, Zane Cīrule, Liene Cīrule), 4.vieta – “Grundzāle” (Monta Melne, Līna Lapiņa, Dace Kalniņa, Klaudija Rēpele,  Ance Kukaine, Estere Zeibote), 5.vieta – “Grundzāles pamatskola” (Kitija Abula, Kristīne Vilemsone, Daniela Gaismiņa, Alise Peneze, Nanija Lība Uskliņģe, Roberta Spunde).

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš, sacensību galvenais tiesnesis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.