Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizvadīta Smiltenes novada čempionāta volejbolā sievietēm trešā kārta

Footo: Māris Stabiņš

Dienā, ko dēvē par joku dienu un kad  ar sacensībām “Kurzemes pavasaris” sākās Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sportā, 1.aprīlī, notika Smiltenes novada čempionāta sievietēm volejbolā trešā kārta. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nekādi joki gan Smiltenes sporta centra laukumā nebija, jo komandas vairāk kā piecu stundu ilgā maratonā demonstrēja augstas klases volejbolu, turklāt to, kā divas orientieristes spēlē volejbolu gan varēja vērot, jo  turnīram tika pieteikta jauna komanda “Grundzāle 2” (tajā spēlēja komandas “Grundzāle” rezervistes un komandas “Grundzāles pamatskola” stiprākās spēlētājas). Iegūt pieredzi bija ieradušās arī Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas meitenes.

Pirmo reizi šajā čempionātā spēles notika uz diviem laukumiem, tāpēc atelpas brīžu komandām praktiski nebija. Tā, piemēram, komandai “Lēdijas” izloze noteica, ka jāspēlē četras spēles pēc kārtas, un ar šo uzdevumu viņas lieliski tika galā. Vispirms “Lēdijām” izdevās revanšēties “Grundzālei” par zaudējumu pagājušajā kārtā – 25:20 un 25:22. Nākošajā spēlē pret “Grundzāli 2”, “Lēdijām” nācās pirmo setu zaudēt ar 19:25, nākošajos setos uzvarot ar 25:11 un 15:7.  Arī pret “Smiltenes BJSS” “Lēdijām” bija jāaizvada trīs setu spēle, tajā “Lēdijām” uzvaras pirmajā un trešajā setā, uzvara arī visā spēlē. Rezultāti pa setiem – 25:12 , 19:25 un 15:12.  Bezkompromisa cīņa “Lēdijām” sanāca arī pret komandu “Blice”, kurā tika uzstādīts šī čempionāta rekords rezultātā. “Blicei” spēles otrajā setā  nācās gūt 28 punktus, lai uzvarētu, pirmajā setā rezultāts 25:18 par labu “Blicei”.

Ar interesi tika gaidīta abu Grundzāles komandu spēle. Tajā līdzīgā un ilgā triju setu spēlē ar 25:23, 16:25 un 16:14  uzvara Grundzāles otrajai komandai. Cīņā ar “Smiltenes BJSS” komandu pēdējā kārtas spēlē “Grundzālei” izdevās uzvarēt pirmo setu – 25:23, otrajā un trešajā setā pārākas bija sporta skolas meitenes – 25:19 un 15:4.  Saskaitot punktus, “Smiltenes BJSS” un “Blicei” bija vienāds punktu skaits – 12. Pirmā vieta kārtā, pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē ar 25:22 un 25:12, tika “Smiltenes BJSS” komandai. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka “Blice” visas spēles aizvadīja piecu spēlētāju sastāvā, ko atļāva sacensību nolikums.  Jāpaslavē arī Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas spēlētājas, kas turnīra gaitā iespēlējās un, neskatoties uz komandas kapteines gūto traumu, spēlē pret komandu “Lēdijas“ pirmajā setā spēja gūt 18 punktus.

Smiltenes novada čempionāta sievietēm volejbolā trešajā kārtā komandas sarindojās šādi: 1.vietā “Smiltenes BJSS” (Laine Osma, Justīne Kalniņa, Megija Dzene, Sanija Strauja, Katrīna Rozīte, Lauma Emīlija Bičevska, Eimija Muižniece), 2.vietā “Blice” (Zanda Beitika, Liene Krūmiņa, Una Kalnīte, Elza Gruzdiņa, Baiba Veļika), 3.vietā “Lēdijas” (Līga Osma, Sintija Ģēģere, Arta Klapare, Zane Cīrule, Liene Cīrule, Ieva Palma), 4.vietā “Grundzāle 2” (Daniela Šakociņa , Daniela Gaismiņa, Kitija Abula, Nanija Lība Uskliņģe, Estere Zeibote, Megija Ķestere), 5.vietā “Grundzāle” (Līna Lapiņa, Monta Melne, Dace Kalniņa, Klaudija Rēpele, Ance Kukaine, Katrīna Strazdiņa), 6.vietā D.Ozoliņa Apes pamatskola (Enija Muceniece, Estere Grandava, Ance Ābolkalne, Laura Bērziņa, Laura Kranāte, Laura Kalekaure, Keita Kamberkalne, Paula Nika Sīmane).

Kopvērtējumā pēc trim kārtām (vērtētas divas labākās kārtas) pirmajā vietā ir “Smiltenes BJSS”, otrajā vietā “Blice”, trešās ir “Lēdijas”, ceturtajā vietā “Grundzāle”, piektajā Grundzāles pamatskola, dalītā sestajā vietā “Grundzāle 2” un “Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola”, kas piedalījušās tikai vienā kārtā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Vieta kārtakārtakārtakārtaPunkti kopā
1.Smiltenes BJSS1nepiedalījās1 2
2.Blice212 3
3.Lēdijas333 6
4.Grundzāle425 6
5.Grundzāles pamatskola54nepiedalījās 9
 Grundzāle 2nepiedalījāsnepiedalījās4  
 D.Ozoliņa  Apes pamatskolanepiedalījāsnepiedalījās6  

Ja divām vai vairāk komandām punktu summa ir vienāda, augstāku vietu ieņem komanda, kurai augstāka vieta pēdējā kārtā.  Pēc četru kārtu izspēles tiks vērtētas 3 lābāko kārtu summa.

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš, sacensību galvenais tiesnesis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.