Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aizraujošā Dabas diena URDĀ “BIO loģiski!” – Piedzīvojums visai ģimenei

Atzīmē savā kalendārā 23. martu un sagatavojies neaizmirstamai dienai SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parkā URDA! Pievienojies mums kopā ar ģimeni vai draugiem un izbaudi dienu ar izglītojošām un aizraujošām aktivitātēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bioloģisko atkritumu ceļš un jauno tehnoloģiju izpēte:

Iepazīsties ar bioloģisko atkritumu pasauli un atklāj, kā mēs varam palīdzēt mūsu planētai, pārstrādājot un izmantojot šos resursus atbildīgi.

Dodies ekskursijā uz mūsu jauno bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcu “Daibe”, lai redzētu, kā notiek atkritumu pārstrāde praksē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veselīgi našķi un dabīgās krāsas:

Veselīgo našķu meistarklase. Pievienojies Dainai Eglītei-Antonai no “Labas saknes” un pagatavo veselīgus našķus. Iemācies, kā izmantot produktus tā, lai neradītu atkritumus.

Sagatavojies Lieldienām, krāsojot olas ar dabīgajām krāsām, un iemācies, kā radīt krāsainus brīnumus, izmantojot tikai dabas piedāvātos materiālus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Inovatīvas spēles un dabas izzināšana:

Izmēģini savas inženierprāta spējas, spēlējot LEGO spēli, lai uzzinātu, kā uzlabot ražošanas procesus.

Piedzīvo 2 km garo meža taku caur purviem, pļavām un jaunaudzēm, spēlējot orientēšanās spēli, kas tapusi “GREEN PRO” projekta ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām uz kopīgu, videi draudzīgu pikniku! Pasākuma dalībnieki našķus sarūpē paši.

Tiekamies Dabas dienā URDĀ 23. martā plkst. 10.00! Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc neaizmirsti pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 25459399 vai URDAS tīmekļa vietnē līdz 20. martam.

Pasākumā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti SIA “ZAAO” un URDA tīmekļa vietnēs, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.