Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ziedot tikai jaunas mantas

Jau rakstījām, ka Valkas novada pašvaldība nolēma Mariupoles pašvaldībai un tās iedzīvotājiem ziedot lietotu pasažieru autobusu ar palīdzības kravu. Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka Krievijas Federācijas militārā agresija likusi vairāk nekā 150 tūkstošiem mariupoliešu pamest dzimto pilsētu un doties uz Ukrainas kontrolēto teritoriju, apmetoties uz dzīvi daudzās citās Ukrainas pilsētās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākoties jaunajam mācību gadam, jaunajiem mariupoliešiem ir nepieciešams transports uz Mariupoles pilsētas liceja skolu, kas kara sākumā tika pārcelta uz Kijivas Puča-Voditsas rajonu. Diemžēl Mariupoles pilsētas aizstāvēšanas laikā tika iznīcināts viss pašvaldības transporta parks.

Lai palīdzētu īstenot izglītības un humanitārās programmas, atsaucoties uz Mariupoles pilsētas pašvaldības lūgumu, 12. septembra novada pašvaldības ārkārtas Finanšu komitejas sēdē klātesošie deputāti vienbalsīgi atbalstīja priekšlikumu dāvāt Valkas pašvaldībai piederošu skolēnu autobusu “Neoplan” kopā ar pirmās nepieciešamības preču palīdzības kravu.

Novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmumus ziedot tikai jaunas nepieciešamās sadzīves lietas: gultas veļas komplektus, spilvenus, segas un pledus, kā arī virtuves piederumus – pannas, katlus un citas nepieciešamās noderīgās lietas.

Ziedotāji savus ziedojumus aicināti nogādāt  pilsētas kultūras namā pie dežuranta darba dienās no pulksten 8 līdz 17. I. Leitis norāda, ka ziedojumi tiks vākti aptuveni divas nedēļas, lai autobuss uz Ukrainu nedotos pustukšs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.