Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ziedot kara bēgļiem

Foto: Ivo Leitis

Valkas novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Natālija Dubrovska aicina novada iedzīvotājus atbalstīt Ukrainas kara bēgļus, kuri meklē iespēju Valkā noīrēt mājokli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik dienesta redzeslokā ir četras kuplas ukraiņu ģimenes, kuras mēģina uzsākt patstāvīgu dzīvi, tāpēc nepieciešama gultas veļa, dvieļi, spilveni, segas, saimniecības preces un elektrotehnika, piemēram, gludekļi, elektriskās ūdens vārāmās tējkannas un citas mājsaimniecībai noderīgas lietas. Noderēs arī ievārījumi un konservējumi.

Pašvaldības amatpersona skaidro, ka ne visos īrētajos dzīvokļos ir viss nepieciešamais dzīves uzsākšanai no nulles, tāpēc talkā tiek lūgti līdzcilvēki. Līdz šim kara bēgļi mitinājās pašvaldības nodrošinātajās bezmaksas mītnēs, bet, beidzoties valsts noteiktajam atbalsta termiņam, vairumam kara bēgļu ir pašiem jāsāk gādāt par savu iztikšanu un dzīvošanas izmaksām.

N. Dubrovska atzīst, ka novada iedzīvotāji jau līdz šim savu iespēju robežās daudz palīdzējuši kara bēgļiem. Ja kādam ir iespēja sniegt atbalstu, tad mantas var nogādāt Sociālajā dienestā Valkā, Rūjienas ielā 3D. Ja nav iespēju pašiem atvest mantas uz Valku, tad var zvanīt uz mobilo tālruni 29452453, lai sarunātu par transportu, kurš aizbrauks uz norādīto vietu un paņems ziedojumu. N. Dubrovska atklāj, ka līdz šim Sociālā dienesta aicinājumam atsaukušies divi ziedotāji.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.