Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uzņēmējus piedalīties biznesa konferencē “Pārtika un lauksaimniecība 2022”

Ņemot vērā izmaiņas, kas pagājušā gadā piedzīvotas gan pārtikas, gan lauksaimniecības nozarē, kā arī rēķinoties ar pandēmijas un energokrīzes atstātajām sekām uz šo jomu, Biznesa konferences uzskata, ka ikvienam būtiski ir būt informētam par gaidāmo, it īpaši uzņēmējiem. Līdz ar to informējam, ka 3. martā tiešsaistē norisināsies biznesa konference PĀRTIKA UN LAUKSAIMNIECĪBA 2022, kurā ikvienam būs iespēja uzzināt par to, kas pārtikas un lauksaimniecības nozari sagaida jau drīzumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biznesa konference PĀRTIKA UN LAUKSAIMNIECĪBA 2022 sniegs atbildes uz tādiem jautājumiem kā – vai ražosim vairāk? Kā risināsim problēmas lauksaimniecības nozares un lauku vides attīstības jautājumos? Kāda būs globālās konkurences ietekme uz Latvijas tautsaimniecību? Vai celsies pārtikas cenas un kā tas atspoguļosies uz vietējās pārtikas pieprasījumu?

Konferencē uzstāsies tādi referenti kā Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības vadītājs Jānis Šolks, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka, Latvijas Agronomu biedrības prezidente Agrita Bite, Valsts augu aizsardzības dienesta direktors Vents Ezers, Lauku atbalsta dienesta pārstāvis Ģirts Krūmiņš, GLOBALG.A.P. vadošo klientu tehniskā menedžere Latvijā, Krievijā, Centrālāzijā – Edīte Strazdiņa, SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” kvalitātes vadītāja Liāna Kivliņa un LLU profesore un Tehnoloģiju un Zināšanu pārneses nodaļas vadītāja Sandra Muižniece-Brasava.

Plašāka informācija par konferenci pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja: Elīna Ozola, Biznesa konferences pārstāve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.