Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz saulgriežu ieskaņas koncertu Vaidavas ezermalā

17. jūnijā plkst. 20.00 Vaidavas ezermalas estrādē notiks vasaras saulgriežu ieskaņas koncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzstāsies Pasaules koklētāju nometnes dalībnieki un viesmākslinieki: DJ Monsta un Laima Jansone jeb duets “ZeMe”, koklētāja Zane Sniķere, multiinstrumentālists un mūziķis Saulius Petreikis (Lietuva), jaunā un talantīgā igauņu kanneles spēlētāja Kertu-Liis Õnnis (Igaunija), koklētāju kopa “Austras koks”, kokļu ansamblis “Saules kokles” un citi, kā arī dančus iekustinās koklētāju kopa no Nīderlandes “Māras Meitas”.

No 16. līdz 18. jūnijam sadarbībā ar virtuozo un perspektīvo latviešu koklētāju Laimu Jansoni (etnogrāfiskās kokles spēlētāju, kokles spēles lietpratēju) Vaidavā norisināsies septītā Pasaules koklētāju nometne.

Šogad pieredzē un zināšanās, vadot nodarbības, dalīsies koklētājas Laima Jansone, Zane Sniķere, Ilze Ozola, Jadviga Mežniece, viesi no Baltijas valstīm Kertu-Liis Onnis, Saulius Petreikis, kā arī Anna Fogelmane un koklētāju kopa “Māras Meitas” no Nīderlandes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nometnes dalībnieki piedalīsies meistarklasēs, kopīgās dziesmu spēlēs. Tāpat būs iespēja piedalīties jogas nodarbībā ar Velgu Rakoviču.

Pasaules koklētāju nometne ir ikgadēja tradīcija, tā Valmieras novadā norisināsies jau septīto reizi.

Uz koncertu gaidīts ikviens interesents. Ieeja – bez maksas.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.